Kruhy pod očima? Hluboké vrásky? Ne, děkuji

dermální výplně

Kruhy pod očima jsou problémem, který trápí velké procento lidí. Neestetický problém přidává roky, tmavé kruhy pod očima působí nezdravě a mají za následek to, že vypadáte unaveně. Příčin vzniku kruhů a váčků pod očima může být hned několik, v čele s dědičností, opalováním, stárnutím, nesprávnou výživou nebo nedostatkem spánku. Ať už vás trápí nevzhledné kruhy pod očima, nebo hluboké vrásky, především v podobě nosoretní rýhy a vrásek kolem očí a na čele, nabízí se řešení v podobě dermálních výplní.

Dermální výplně

Dermální výplň, která se také nazývá filler, je gelovitá látka na bázi kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je v oblasti krásy často skloňovaným pojem. Jedná se o přírodní látku, která je důležitou a přirozenou součástí organismu. Časem však dochází k jejímu úbytku a nastává čas na její doplnění právě v podobě dermálních výplní. Díky hydratačním a elastickým vlastnostem kyseliny hyaluronové dochází ke korekci vrásek, odstranění kruhů i váčků pod očima a pokožka je po zákroku hebká a pružná.

Bez bolesti a nutnosti rekonvalescence

Aplikace dermálních výplní je miniinvazivním zákrokem, který probíhá v lokální anestezii, zákrok zpravidla netrvá déle než hodinu, bezprostředně po zákroku se můžete vrátit do běžného života. I přesto, že se hluboké vrásky i kruhy pod očima tvoří postupně a ke svému vzniku potřebují čas, vy můžete čas snadno obelstít. Výsledek je totiž okamžitý a během několika týdnů se zesiluje. Dalším důležitým aspektem je, jak dlouho výsledný efekt vydrží. Doba trvanlivosti výplňového materiálu je u každého pacienta individuální, ale zpravidla se můžete těšit z omlazené pokožky po dobu 9 až 12 měsíců.

Od kruhů pod očima přes hluboké vrásky po výplň rtů

Dermální výplně, které využívají účinků přírodní kyseliny hyaluronové, se používají při odstranění hlubokých vrásek a jsou také velmi účinné při řešení neestetických váčků i tmavých kruhů pod očima. Výborných výsledků se dosahuje také při neinvazivním tvarování rtů či nosu.

Novinka ve světě krásy – Juvederm VOLITE

Krása si nezaslouží kompromisy, proto produkt nové generace Juvederm VOLITE stojí na pomezí dermálních výplní a mezoterapie, přičemž přináší to nejlepší z obou metod. Preparát VOLITE je určen pro mimořádnou hydrataci pokožky a zvyšování elasticity. Zlepšuje kvalitu pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou, přináší také žádaný liftingový efekt. Aplikace probíhá pomocí extrémně tenké jehly, nemusíte se tedy obávat boleti ani otoku. Výsledek je okamžitý a vydrží až po dobu 9 měsíců.

Tmavé kruhy a váčky pod očima i hluboké vrásky vám mohou přidat několik let, zbavit se jich však není otázkou v řádu let, ale několika minut. Jste připraveni na omlazenou a krásnou pleť bez nedostatků? Svěřte se do rukou zkušených dermatologů kliniky Mediestetik.