Harmonizujte tělo i duši pomocí biorezonance

detoxikace

I když jsou lékaři se svými medikamenty hodně úspěšní, na některé věci jsou bohužel stále krátcí. Týká se to převážně nemocí, na které je nutno nahlížet komplexně. Cesta, jenž by odhalila podstatu problému, a ještě dala postiženému do rukou klíč k uzdravení, bývá zdlouhavá a komplikovaná. A to z převážně psychických důvodů nemocného. Vše se vším souvisí, a pokud trpíte alergií nebo atypickým ekzémem, příčina bývá kolikrát hluboko skryta. Nemusíte na ni přijít, stačí jen opětovně navodit rovnováhu v těle.

Zázraky na počkání, nemožné do několika dní

Jako každá léčba tak i biorezonance potřebuje svůj čas. Při prvním sezení se v podstatě diagnostikuje váš problém. Během dalších sezení jde o narovnání organismu na biofyzikálním principu pomocí elektromagnetických frekvenčních vzorků.

Vezměme si konkrétní příklad. Většinu žen trápí jejich váha. Ať se snaží sebevíc, štíhlost se nedostavuje. Proč? Tělo se z nějakého nám záhadného důvodu nechce tuků zbavovat. Poslechli jste výživového poradce, jíte pětkrát denně, a to zdravé a dietní jídlo. I přesto se ručička na váze sotva zhoupne. Když víte, že v jídle není chyba, je potřeba se na celou záležitost podívat trochu z výšky. Tělo má svou přirozenou inteligenci, do tuků ukládá toxiny, s kterými se nedokáže v danou chvíli vypořádat, aby uchránilo životně důležité orgány, a tak vzniká začarovaný kruh. Detoxikace a hubnutí spolu jdou ruku v ruce. Jakmile začnete hubnout, tuky se rozpouští a látky v nich uložené se vyplavují do krve. Právě výše zmíněná biorezonance povzbudí vaše detoxikační orgány, pomocí elektromagnetických frekvencí jim dá energii a sílu odvádět nevhodné látky z těla ven. Zrychlí váš metabolismus. Tento komplex vám pomůže dosáhnout vašich cílů a cítit se skvěle.

Na míru každému

Způsob léčby je unikátní v tom, že vás neuzdravuje něčí úsudek, ale elektrody přiložené na vaše tělo, které svým působením harmonizují vaše energetické pole, a to přesně podle vás. Komunikace mezi tělem a přístrojem je velice intuitivní. Proto vám, a hlavně vašemu organismu, ukáže nejen jak se vypořádat s autoimunitním onemocněním, ale i jak přestat kouřit. A to bez použití nákladných léků a bez nežádoucích účinků.