Buďte okouzlující a zářivá každý den

kabelky

Na náš vzhled má veliký vliv to, jak se cítíme. Bohužel ne vždy lze změnit své vnitřní nastavení. S čím ale můžete pracovat vždy, je váš zevnějšek. Jestliže si myslíte, že to nemá cenu, opak je pravdou. Ono to totiž funguje vzájemně. Ve starých otrhaných teplákách s roštím ve vlasech se budete cítit ještě hůř. Proto za všech okolností dopřejte svému vzhledu pocit sebevědomí. Když víte, že vám to sluší, že má smysl se upravit, budete sebejistá i přes svou vnitřní zranitelnost.

Stačí málo

Módní doplňky dokáží rozzářit váš look a některé z nich mají i své praktické využití. Nemusíte mít kdovíjak drahé a značkové oblečení, stačí správně zkombinovat luxusní vzhled s kvalitou. Obyčejné jeansy s tričkem doplňte stylovým řetízkem s přívěskem, kabelkou v letních barvách a páskovými sandálky. Zůstane vám vaše pohodlí, ale budete vypadat víc šik, a přitom nebudete zas zbytečně razit na ulici ve všední den. Možností je nespočet.

Inspirujte se tam, kde tomu rozumí

Mnoho žen přijde o svůj půvab s manželem a mateřskou. I když je to velice krásné období, tak nějak nemáme čas myslet na sebe a začneme se zanedbávat. A to je chyba! Brzo to budeme postrádat a můžeme být kvůli tomu i zbytečně rozmrzelé. Já si každý měsíc koupím dáreček. Třeba šperky. Nic velkého a ani drahého. Člověk utratí těch pár stovek za větší hloupost. Já mám radost, která zůstává, a je-li to nové, tak to musím vzít na sebe, abych to ukázala světu. A pokud se mi líbí něco dražšího, kromě náušnic a náramku mám totiž dost v oblibě kabelky, tak si to rozložím do dvou měsíců. Zkuste to. Začne vás to bavit. Důležitá je pravidelnost. Každého osmnáctého jdu, sednu k počítači a něco si vyberu.

Jedním z mých oblíbených obchodů se stal Senorita Store. Asi je mi sympatické, že ho vytvořila mamka na mateřské právě za účelem, aby ženy na sebe nepřestávaly myslet. Navíc nabízí opravdu originální kousky za přijatelné ceny.