Krása a odolnost: výrobce švýcarských nožů boduje kolekcí dámských hodinek

Helveti.cz

Wenger je jednou ze značek, které ve světě proslavily švýcarské kapesní nože. Praktické, skladné a tak spolehlivé, že alespoň jeden najdete v téměř každé domácnosti. Na pomoc si přizval zkušené designéry, a když se pustil do výroby hodinek, nebylo pochyb o tom, že spolehlivost a kvalitní zpracování se stanou synonymem spojovaným i s hodinkami Wenger.

Velkou část nabídky tvoří hodinky sportovní a odolné. Zkrátka ale nepřijdou ani dámy, které hledají eleganci a spolehlivost za dobrou cenu. Právě jim na míru totiž Wenger ušil kolekci hodinek s názvem Wenger City Very Lady.

Wenger City Very Lady

Hodinky se švýcarským srdcem

Elegance, střídmost a švýcarská kvalita jdou k sobě, stačí je umět správně zkombinovat. 6 modelů hodinek nabízí nejoblíbenější barevné a materiálové kombinace – hodinky na koženém i pleteném kovovém řemínku, s pouzdrem ve zlatém a stříbrném provedením a s tmavým nebo světlým ciferníkem. Celou kolekci Wenger City Very Lady spojuje symbol zlatého srdce, do kterého je stylizovaná číslice 3 na ciferníku hodinek.

Svou velikostí padnou i útlé dámské ruce a díky základní vodotěsnosti jim neublíží ani když je ponecháte na zápěstí při mytí rukou. Příjemným bonusem je kvalitní sklíčko a pečlivé zpracování, které prodlužují životnost hodinek.

Wenger City Very Lady

Doplněk pro každou příležitost

Ať už hodinky počítáte mezi šperky a nasadíte je na zápěstí jen na cestu do společnosti, nebo si bez nich nedokážete představit svůj den, v nové řadě dámských hodinek Wenger City Very Lady si přijdete na své. Oživte svůj outfit hodinkami s červeným řemínkem, nebo sáhněte po šedé či černé klasice a udělejte za vaším outfitem dokonalou tečku. Jejich minimalistický design z nich dělá ideální doplněk ke kostýmku, společenským šatům i džínám, teniskám a oblíbenému tričku. Hodinky Wenger City Very Lady vám budou dokonalým společníkem pro každý den.

Helveti.cz

Hodinky značky Wenger jsou k dostání u autorizovaného prodejce Helveti.cz spolu s prodlouženou zárukou a ročním pojištěním hodinek zdarma. Nejoblíbenější dámské a pánské modely si můžete osobně vyzkoušet v prodejně Helveti v Praze-Karlíně.