Jak navrátit vlasům původní barvu?

obnova původní barvy vlasů

Zejména ženy si na svých kadeřích zakládají. Každá touží po husté hřívě plné lesku a objemu. Stejně tak platí, že kdo má kudrnaté vlasy, dal by cokoliv za to, aby je měl rovné a prakticky bez údržby, zatímco ženy trápící jemné a zplihlé vlasy, by platily zlatem za pořádný objem. Vlasy totiž mohou výrazně změnit osobnost člověka a ten, kdo dá na první pohled, okamžitě změní názor na někoho, kdo má buďto neupravené a šedivé vlasy, popřípadě výraznou barvu a přirozený vzhled. Upravené vlasy dodávají též na našem sex-appealu a sebevědomí bez rozdílu věku. A protože krásně chce dnes vypadat opravdu každý, nabízejí firmy speciální preparáty a doplňky od samotných barev na vlasy až po tužidla vyvinuté speciálně pro objem.

Posílit vlas od kořínku

Je-li pro vás důležité posílení vlasů, pečujte o pokožku hlavy a vlasové kořínky, jež potřebují řádně vyživit a posílit. Trápíte-li se více s šedinami a zajímá vás obnova původní barvy vlasů, existuje speciální péče pro navrácení barvy vlasů a tím i získání zpět ztraceného sebevědomí. V nabídce naleznete osvědčenou řadu založenou na dvou základních složkách účinných právě v boji s šedivěním vlasů. Šedivění je přitom zcela přirozený proces, který negativně podporuje též oxidativní stres vyvolaný nahromaděním peroxidu vodíku ve vlasových folikulách. Proto je klíčové během speciální kúry minimálně čtyři až pět měsíců nebarvit vlasy chemickými barvami.

Vysoce funkční a cenově dostupná péče

Péče pro obnovu původní barvy vlasů vás přitom nemusí stát majlant. Stačí se držet pokynů a již po pár dnech se těšit z výrazného zlepšení barvy vlasů. Slovenská firma přichází s jedinečným řešením, jež garantuje snadné a efektivní použití, přičemž barva vlasů se obnovuje zevnitř, a proto jsou všechny vlasy zabarvené do stejného tónu. Jedno balení speciální péče vám vydrží až dva měsíce, vždy záleží na délce vlasů, ale jedním si můžete být jisti. Nikdo si nevšimne, že ho používáte, protože vaše vlasy získají zcela přirozený tón, snadno rozeznatelný od chemického způsobu barvení.