Dopřejte vlasům luxusní péči

šungit

Upravený zevnějšek, péče o tělo, pokožku i vlasy patří mezi diskutovaná ženská témata. Zdravě vypadajícími vlasy se chtějí chlubit také muži, a proto není divu, že neustále roste zájem o kvalitní pečující přípravky s blahodárnými účinky a téměř okamžitými výsledky. Chcete své kadeře také rozmazlovat správnou kosmetikou? Chybět by vám rozhodně neměla maska proti vypadávání vlasů! Ta se totiž postará nejen o silné a pevné vlasy, ale předejde i jejich nechtěnému vypadávání.

Inspirujte se přírodou

Výrobci kvalitní kosmetiky hledají základ pro svůj inovativní vývoj produktů v ověřených zdrojích přírody. Blahodárné účinky bylin a vzácných olejů jsou známé po tisíciletí a zkrášlovat mohou i dnes vaše tělo. Zvláště vhodný je bambucký olej. Působí přímo na oslabené kořínky vlasů a dodává jim potřebnou výživu. Vaše vlasy budou krásně lesklé a chráněné před nepříznivými vnějšími vlivy. Maska proti vypadávání vlasů patří do povinné výbavy každého, kdo se chce pyšnit opravdu zdravou kšticí. Pravidelné zábaly a masky vlasy vyživují, hydratují a regenerují. Velmi brzy uvidíte a sami pocítíte rozdíl. Zapomenete na starosti s každodenním umýváním vlasů a děsit vás přestanou i chomáče na hřebenu při česání.

Vlasům a samotné pokožce vlasů udělá velmi dobře působení bylinek. Věnujte pozornost kosmetice, kterou používáte, a chtějte pouze nejkvalitnější péči. Pokožku hlavy potěší rozmarýn, tymián či eukalyptus, jež se podílí na správném prokrvení kůže. Přírodní éterické oleje pronikají až do vlasových kořínků a podporují růst zdravých a pevných vlasů.

Zázrak jménem šungit

Vlasová i tělová kosmetika s šungitem vás přesvědčí, že i za rozumnou cenu můžete tělu poskytnout maximální péči. Kromě ozdravné masky si pořiďte i kvalitní šampon, balzám na vlasy usnadňující rozčesávání a výživná séra pro namáhané a unavené vlasy. Barvíte-li se na jiný odstín, zaručeně oceníte i emulze a bezoplachovou péči. Vaše vlasy jsou vizitkou a jedním z prvních bodů, který zaujme na první pohled okolí. Krátké, dlouhé, blond či tmavé vlasy mohou vypadat každé ráno jako trendy účes právě vytvořený kadeřníkem – ovšem za zlomek ceny s tou správnou kosmetikou.