Dokonalý zevnějšek rukou odborníka

Modelace prsou

Prakticky každá žena touží být dokonalou bohyní pro svého partnera, manžela či milence. Jenže s přibývajícím věkem ubývá kolagenu, kůže je povadlejší, prsa povislejší a obtížněji se shazují kilogramy i upravuje tvář k dokonalosti. Máte jasnou představu, jak chcete vypadat? Toužíte po perfektních ňadrech a obličeji bez povislých víček či vrásek? Rády byste se zbavily celulitidy a křečových žil? Ať už je vaše přání jakékoliv, svěřte se do rukou profesionálních lékařů, za nimiž stojí léta praxe a spokojení klienti všech věkových kategorií.

Prsa podle vašich představ

Po kojení i věkem ztrácí ženská prsa svou přirozenou pevnost a mnohdy nepomáhají ani podprsenky. Doktorské kapacity vám pomohou se zmenšením i zvětšením prsou a stejně tak s případnou modelací. Každá žena moc dobře ví, jak nedokonalý výstřih snižuje sebevědomí. Stále ještě mnoho žen bojuje s nesourodými prsy, za která se doslova stydí. Modelace prsou vyžaduje osobní konzultaci s jasnou představou, jak mají prsa po zákroku vypadat. Specialista na oblast prsou vám poradí, jak prsa modelovat i vzhledem k vašim tělesným proporcím.  Ženy trápící malá prsa mohou využít augmentaci prsou, neboli jejich zvětšení a zkrášlení. Nemusí se jednat pouze o metodu zavedení silikonů do prsou, ale také případnou auto-augmentaci, kdy jsou ňadra zvětšena vlastním tukem a působí maximálně přirozeně.

Konec povadlých víček

Může se to zdát jako problém starších žen, ovšem věřte, že povislá víčka trápí i mladší ročníky. Operují se horní i dolní víčka přesně podle potřeb zákaznice. Co vás určitě mile překvapí, je u operace očních víček cena. Samotné operaci trvající asi 45 minut v lokální anestezii předchází pečlivé předoperační vyšetření. Výhodou této operace jsou prakticky nulová následná omezení. Obraťte se na zkušeného lékaře, který ženám plní sny a zabývá se nejen operacemi prsou a víček, ale také liposukcí a modelací břicha, což ocení ženy nejen po porodu, ale také po významném hmotnostním úbytku.