Dětská postýlka s matrací

Nevíte, jakou dětskou postýlku s matrací máte pořídit? Rádi Vám poradíme.Pro miminko je velice důležité, jakou postýlku s matrací jim pořídíte. Proto máme pár rad, jak by měla Vaše dětská postýlka pro miminko vypadat. Pro miminka, které i v těch dnech prvních, kdy nepotřebují zas, až tak moc volného prostoru jsou postýlky důležité. Důležité není, jestli jste miminku pořídili postýlku v kovu nebo dřeva, ale je pro něj důležité, aby dětská postýlka byla opravdu bezpečná a nehrozila miminku žádné úrazy či jiné nepříjemnosti.

Jestliže neřešíte to, kolik peněž za postýlku dáte, tak vyberte tu postýlku, u které budete mít záruky. Například takovou postýlku, u které se neloupe barva, taková, která je bezpečná a nezpůsobí miminku žádné nebezpečnosti. Postýlka se nesmí vůbec kymácet a mřížky od postýlky by měly mít vhodnou vzdálenost od sebe, aby dítě neprotáhlo celou ruku ven, ale také aby se mu tam ručičky nezasekly, a tímto způsobem si neublížilo.

Jaká je správná matrace do dětské postýlky? Máte pár matrací na výběr. Matrace jsou molitanové, pružinové nebo s kokosovým vláknem. Důležité je také, aby  matrace  měla dobrou prodyšnost.