Jak pracovat na mateřské dovolené?

Jako rodiče možná zrovna prožíváte to nejkrásnější období vašeho života, protože se vám třeba narodil potomek a vy ho samozřejmě máte rádi nejvíce na světě a chcete pro něj pohodlí a samé dobré věci. A možná se v tomto období jako maminka snažíte pracovat a jen když nastane možnost, zasednete k počítači a pracujete, protože vaše děťátko je spokojené a pěkně odpočívá ve své postýlce a dětská postýlka je pro něj opravdovým královstvím nádherných snů a ještě k tomu, když má příjemnou madrac. Můžete tak však někdy vyzkoušet Baby Office – kanceláře, kde můžete pracovat a vaše dítě si bezpečně hraje. Baby Office vznikají i v České republice jako projekty, které se zaměřují na to, aby se rodiče mohli soustředit na kariéru.

Výhody

Výhodou Baby Office kanceláří je ta, že máte klid na práci. A je plně zajištěna profesionální péče o vaše drahé miláčky.

Jen školka?

Kromě školky a kanceláře v Baby Office můžeme využít možnost akcí, které vám pomohou v začínajícím podnikání. Tady můžete získat bohaté zkušenosti i skvělé kontakty. Také díky pravidelným akcím pořádaným za účelem tzv. networkingu můžete zviditelnit vaše výrobky nebo práci. Vznikají zde také možnosti nabídky částečných úvazků pro rodiče, bezplatné školení, které vám usnadní nástup do práce po rodičovské dovolené. Protože finanční náklady za služby v těchto Baby Office nebývají vysoké, můžete to vyzkoušet.