Jak pomaturitní studium probíhá a co to ve skutečnosti je?

Udělali jste maturitní zkoušku z anglického nebo jiného jazyka a chcete se naučit ještě více, než jste se doposud naučili? Nebo potřebujete umět více z cizího jazyka, abyste úspěšně dodělali vysokou školu? Máme pro vás pár tipů, které Vám poradí při rozhodování na pomaturitní studium.

Tip: Pokud potřebujete pomoc s bakalářskou prací můžete využít možnosti vypracování podkladů, nebo cenných konzultací.

Takže, toto pomaturitní studium v Ostravě je určeno zejména pro studenty, kteří svou maturitní zkoušky z cizího jazyka dodělali nebo dodělají ve stejném kalendářním roce a kteří se chystají na vysokou školu. Při podávání přihlášky je nutné s sebou vzít maturitní vysvědčení (stačí kopii). Nabízíme Vám tedy jednodenní pomaturitní studium anglického, španělského nebo německého jazyka. Toto studium je určeno pro každého studenty, ať už začátečníka nebo pokročilého. Cílem pomaturitního studia je příprava na vysokou školu nebo rozšířit svou mluvu, například, pokud budete v zahraničí. Jako další plus si zmíníme zajištění sociálních příspěvků na děti a zdravotní pojištění, o které se nemusíte starat, protože jste ještě studenty.

Tip: Zajímá vás možnost pomoci s bakalářkou? Podívejte se na tuto stránku a zjistěte aktuální ceny bakalářských prací.

Výuku vedou zahraniční i češti vysoce kvalifikovaní lektoři, kteří používají ty nejúčinnější metody a výukové materiály k efektivnímu naučení cizího jazyka a jeho smysluplného použití v praxi. Každý Váš pokrok nebo naopak nedostatek vyhodnocují lektoři pravidelně a postupně se zaměřují na to, jaké učivo Vám zrovna moc nejde. Takže, pokud se chystáte na vysokou školu a bojíte se, že nejste dostatečně připraveni na výuku cizího jazyka, vyzkoušejte toto pomaturitní studium, se kterým nebude problém složit zkoušku na vysoké škole.