Dětská hřiště – království zábavy

swing-1188132_1280

S příchodem jarního počasí trávíme s dětmi mnohem více času venku. Nejmenší členy rodiny rychle omrzí procházky přírodou a jízda na kole. Potřebují se zabavit v příjemném prostředí. Skluzavky, pískoviště a houpačky se postarají o příjemnou formu trávení volného času na čerstvém vzduchu.

Dovádějte na skluzavkách

Nedílnou součástí dětského hřiště školek i zahrad rodinných domů je skluzavka pro děti. Populární produkty lze pořídit v nejrůznějších barvách a velikostech. Před samotnou koupí je nutné zajistit dítěti bezpečnost a opatřit model splňující náležité předepsané podmínky. Značkové výrobky potěší mrazuvzdorností, snadnou montáží a přijatelnou cenou. Na mnohé druhy se dá připojit hadice na přívod vody a prázdninové dobrodružství nebere konce.

Dětské domečky – skvělý nápad pro nejmenší

Pokud máte na zahradě dostatek prostoru, potěšíte své ratolesti velkým dětským domečkem. Nebojte se, k dostání jsou také modely menších tvarů, které umístíte jednoduše na balkón či terasu. Atraktivní produkt upřednostňují školky, jesle, družiny a je součástí rekreačních objektů a restaurací. Dětské domečky vás nadchnou snadnou instalací, přístupnou cenou, zajímavým provedením a navíc představují království, kde se odehrává tajemný dětský svět.

Zaměřte se na kvalitu

Pokud přemýšlíte, jaké skluzavky jsou symbolem kvality a moderního provedení, zaměřte se na značku Monkey´s Home či Monkey ´s Home EKO – LINE. Tyto modely se pyšní pevností a příjemným barevným vzhledem. Barvy neblednou jako u konkurenčních výrobků a nepotřebují speciální údržbu. Jsou vytvořeny z recyklovatelného plastu, šetří tak životní prostředí. Další výhodou je jejich mrazuvzdornost a záruka 7 let. Skluzavky, ale také dětské domečky, pískoviště a houpačky osvědčených značek naleznete v e-shopu www.skluzavky.cz anebo v kamenném obchodě v Kutné Hoře.