Zvyšte svou kvalifikaci a cenu na pracovním trhu

business-1067978_1280

Ženy dnes běžně mohou mít rodinu a současně budovat kariéru. Je to časově náročné, ale pokud jste typ, co to chce dotáhnout vysoko, je čas začít. Nezáleží, kolik je Vám let! I vy se můžete pustit znovu do studia a budovat manažerskou kariéru.

Absolvování denního studia není pro matky a ženy zaměstnané na plný úvazek reálné. Vhodnou volbou je pak profesní studium MBA, které je možné zvládnout i online v kombinaci s několika sobotními workshopy. MBA představuje dobrý odrazový můstek, pokud chcete postoupit výše v kariérním žebříčku. S novými znalostmi a praktickými dovednostmi to půjde lépe. MBA je studijní program, který vám dá toto i mnohem více. Možná jste o něm už někdy slyšely, v poslední době titul MBA získává na popularitě i v České republice. Pro své studium si můžete vybrat MBA školu European School of Business & Management (ve zkratce ESBM), která je charakteristická oxfordským systémem výuky.

Pokud vás zajímá podnikání a chcete působit na nějaké vyšší manažerské pozici, titul MBA je rozhodně plusem při přijímacích pohovorech.

Najdete si pro svůj profesní rozvoj hodinku, dvě denně?

Studium MBA trvá jeden rok a na ESBM je možné začít studovat kdykoliv. Doba, kdy se budete vzdělávat, záleží jen na vás. Může to být po večerech, až dáte děti spát, nebo ráno před odchodem do práce. ESBM totiž kombinuje moderní e-learningový systém spolu s interaktivními workshopy, jejichž termíny si můžete zvolit dle svých preferencí. Za celé studium proběhnou taková setkání pouze 4 a vždy o víkendu.

Věděly jste, že mnoho úspěšných lidí vstává ráno brzy, aby toho více stihli? Vystudovat se dá i tak, že si každý den o hodinku přivstanete. Studium určitě bez problémů zvládnete, připraven je špičkový lektorský tým, který vám vyjde vstříc. Moderní online studium MBA doporučujeme také proto, že program má široký výběr zaměření. Nakonec se můžete specializovat na oblast zdravotnictví, veřejnou správu, ekonomiku nebo obchod, leadership či corporate management.

Jdete do toho? Podmínkou je vysokoškolské vzdělání, popřípadě praxe na manažerské pozici. Důležitá je také chuť učit se něco nového a odhodlání. Po dokončení vás povýšení nebo nalezení lepší práce určitě nemine. Studiem MBA navíc svému potenciálnímu zaměstnavateli ukážete, že máte chuť se dál vzdělávat. Dokažte svému okolí, že na to máte. Buďte jednou z inspirativních žen, které jsou v životě úspěšné na všech frontách.