Luxusní ozdoba dosažitelná pro každého

home-slider

Šperk je důležitou součástí každé ženské garderoby a málokterá se bez tohoto doplňku obejde. V dnešním světě, kdy je trh doslova k prasknutí napěchovaný nabídkou šperků, není těžké si takovýto doplněk zakoupit. Ovšem rozeznat kvalitu, vkusnost a preciznost už bývá opravdovým oříškem. Pokud ovšem vsadíte na značku Preciosa, můžete si být jistí, že jste zvolili kvalitu nejvyššího kalibru.

Když se kvalita snoubí s tradicí

Když jde kvalita ruku v ruce s dlouholetou tradicí, nemůže vzniknout nic jiného, než učiněný skvost, jež vyniká precizností a neskonalou krásou. Dokonalou symbiózou dvou českých značek Prim a Preciosa vznikl originální klenot, jež ozdobí ruku každé ženy. Hodinky Preciosa odrážejí dokonalou souhru kvality materiálu a elegantního provedení.

ba1fd49fba4c3075a4bffaf07dc6ee8d

Žena je křehké stvoření, které si zaslouží něco zcela výjimečného, proto se při výrobě náramkových hodinek používá pravý křišťál značky Preciosa, který vdechne hodinkám punc luxusu.

Kolekce hodinek Preciosa

Značka Preciosa nabízí pět kolekcí náramkových hodinek, které vynikají vysokou kvalitou, ale současně jsou i cenově dostupné, aby si luxus a krásu mohla užít každá z žen, jež podlehla kouzlu Preciosa. V portfoliové nabídce značky Preciosa naleznete kolekci hodinek s názvem ROSE, AMENITY, CHARM, PURITY a MODERN.

Každá z kolekcí v sobě ukrývá určitý styl, jež podtrhuje individuální charakter nositelky. Naprostou novinkou roku 2016 je kolekce ROSE, jež v sobě ukrývá eleganci a něžnost každé ženě tak vlastní. Za designový skvost byla označena kolekceCHARM, jejímž charakteristickým znakem je kožený řemínek a pouzdro s kubickou zirkonií Preciosa. Ženy vyznávající moderní styl zajisté nadchne kolekce MODERN. Hodinky této kolekce se pyšní speciálně broušeným křišťálovým okružím, které je činí výjimečnými.

Hodinky nejsou jen praktickým doplňkem, ale také vysoce moderním šperkem, jež by neměl scházet na zápěstí žádné ženy.