Dámské trenýrky – ukažte je i vy!

Dámské trenýrky

Dámy, máte už doma své vlastní trenýrky? Tento nový fenomén ovládl zásuvky našich prádelníků. Už si je nemusíte potají půjčovat od partnera, když si chcete udělat pohodlí u televize nebo na spaní. Dámské trenky se staly mezi ženami velmi oblíbené díky příjemným kvalitním materiálům s typicky ženskými vzory, ale hlavně pro ten super pohodlný střih.

Na spaní i na zahradu

Doba, kdy ženy chodily spát ve flanelovém pyžamu či dlouhé noční košili už je asi nenávratně pryč. Stále častěji nakukujeme do pánských prádelníků a hledáme inspiraci pro pohodlné dámské spodní prádlo, v němž bychom se cítily stejně dobře, jako naši pánové.

Muži se v trenýrkách producírují doma celé dny, povalují se v nich na gauči u televize, pobíhají v létě na zahradě u grilu, běžně v nich i usínají. Proč to taky nezkusit?

Pořiďte si vlastní trenky

Stačilo jen přizpůsobit střih ženským křivkám, materiál jejich jemnější pokožce a dámské trenýrky na spaní jsou na světě. A mají se čile k světu. I ženy v nich nejen pohodlně usínají po každodenním shonu, ony se v nich dokážou také půvabně vystavit před televizí nebo proběhnout po zahrádce. A na rovinu: sluší jim to v nich víc, pánové. Chcete se přesvědčit? Pořiďte si trenýrky pro páry od El.Ka Underwear a posuďte sami, komu to v nich víc sekne.

Máš? Tak se ukaž!

Ryze česká značka spodního prádla se pustila do boje s levným dovozem z Asie, to je filozofie firmy, která pro své výrobky vybírá ty nejlepší látky, trendy barvy a design. Vsadili na detail, rozhodli se šít prádlo stylové a hravé, vhodné pro každou příležitost, takové, co vám padne jako ulité a do něhož se zamilujete na první dobrou.

Milé dámy, společnost El.Ka Underwear připravila na Instagramu sekci pro všechny z vás, kdo si pořídí a zamiluje si značkové dámské trenky. Je jedno, jestli jste známá blogerka, celebrita lokálního nebo republikového formátu, či jen obyčejná žena, která má ráda své pohodlí – prostě: „Když je máš, tak je ukaž!“