Zapomínáte? Nakreslete si myšlenkové mapy!

myšlenkové mapy kurz

Stává se vám často, že si na něco důležitého nemůžete vzpomenout? Není divu, naším mozkem během jediného dne prolétne přes padesát tisíc myšlenek. Hodně aktivních kreativních lidí, jejichž mozek je dlouhodobě přetěžován, má problém si ty podstatné pamatovat. Nezbývá, než si začít dělat poznámky a všechno si zapisovat.

Řešením jsou myšlenkové mapy

Pokud chcete myslet jasně, kreativně a originálně, chcete si zlepšit paměť, soustředění a komunikační schopnosti, naučte se tvořit myšlenkové mapy. Tato nová technika pomohla už milionům lidí uspořádat si život, naučit se ho lépe ovládat a efektivně využívat všechny důležité podněty. Při tvorbě mapy pracujete nejen se slovy, ale i s barvami, obrazy, čísly, rytmem, prostorem, vše se spojuje do logických celků, takže máte větší šanci věci lépe chápat, a tím si je i zapamatovat.

Při studiu, v práci i v osobním životě

Zmapováním konkrétní situace snadno narazíte na řešení, které jste předtím neviděli. K problému přistupujete kreativně a právě kreativita vám pomáhá nacházet originální řešení. Tuto metodu můžete použít v práci i v soukromém životě, zefektivnit si studium, přípravu na poradu nebo na veřejné vystoupení. Používání myšlenkových map je přínosné pro všechny lidi s poruchou učení. Tím, že si neustále procvičují mozek, dosahují lepších studijních výsledků.

Zkuste online kurz myšlenkových map

Jestli vás zaujala tato nová metoda a chcete se naučit tvořit a používat myšlenkové mapy, kurz na portále VímVíc.cz může být tím správným krokem ke zvýšení výkonnosti a efektivnějšímu řešení pracovních i soukromých problémů.

Naučíte se přemýšlet a strukturovat myšlenky přirozeným způsobem, získáte nový náhled na konkrétní problémy, zlepšíte si intuici, kreativitu i schopnost prezentace. Konečně můžete využít veškerý svůj potenciál a posunout se v kariéře i v osobním životě.