Za odpočinkem i zábavou do aquaparku Bešeňová

termální koupaliště Bešeňová

Je toho na vás najednou mnoho? Chcete si konečně odpočinout, dopřát si chvilku klidu? Doma vám klid děti ani sousedé či práce nedopřejí, a tak vyrazte kousek za hranice, konkrétně do aquaparku Bešeňová. Slovíčko “aquapark” by možná mohlo trochu zavádět, jedná se však o termální koupaliště Bešeňová, kde se vám dopřeje všeho, po čem toužíte. Abyste se navíc nemuseli trápit s ubytováním, pomůže vám cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava, která vám najde vhodné ubytování za každého počasí či v každé části roku. 

O aquaparku Bešeňová

Pokud jste doposud o thermal parku Bešeňová neslyšeli, prozraďme si o tomto místě pár informací. Nejdříve je třeba říct, že se jedná o celoročně přístupný moderní areál, kde najdete nejen venkovní, ale také kryté bazény. K dispozici je něco i pro milovníky adrenalinu, konkrétně se zde najdou venkovní i kryté tobogány, toboganová věž nebo bazény s protiproudem, které vás doslova vtáhnout. 

I když to zní zatím jako místo, kde si užijete převážně zábavu, není to tak. Bešeňová je také místo pro odpočinek. K možnostem, jak zde trávit volný čas, patří také fitness, dále wellness svět nebo se můžete skvěle najíst ve zdejší restauraci a napít v tamějším baru. 

Co vás čeká a nemine

Jak již bylo zmíněno, aquapark Bešeňová je celoročně přístupný areál, který může nabídnout člověku přesně to, co potřebuje a vyžaduje. Ve venkovním areálu vás čekají plavecké bazény společně s rekreačními bazény, uvnitř na vás čeká řada atrakcí, k nimž patří například bazén s nerezovým tobogánem. 

Poté je k dispozici i vitální svět, kde dojde k posílení imunitního systému, kde vás zbaví stresu a kde vám bude dopřán klid, po němž tak toužíte. A samozřejmě nesmíme opomenout relaxační centrum, v němž se vám dostane fantastických a uvolňujících masáží, také světelné terapie nebo manikúry a pedikúry.