Za krásami Itálie a Francie

Poznávací zájezdy

Už vás nudí nejen pracovní, ale i víkendová rutina? Večeře v restauraci, kino, možná sklenička s kamarádkami. Je to sice hezké, ale chtělo by to změnu? Za dva dny se toho sice moc stihnout nedá, ale pokud vám přebývají dva nebo tři dny dovolené, věděli bychom co s nimi. Představte si, že do svého diáře píšete: „Poznávací zájezd do Paříže.“ Jak to zní? Nebo se vám líbí víc „poznávací zájezd do Říma“? A úplně nejlepší na tom je, že se nemusíte zdlouhavě domlouvat s partnerem nebo kamarádkami. Poznávací zájezdy můžete prožít ve skupině stejně nadšených cestovatelů jako jste vy!

Nechte se hýčkat

Ať už se rozhodnete pro Itálii nebo Francii, můžete se těšit na maximální komfort a nezapomenutelné zážitky. Turisté jsou v obou zemích vítáni s otevřenou náručí. Italové i Francouzi vám budou servírovat své vyhlášené speciality připravované z nezaměnitelných lokálních surovin. Podělí se s vámi se svými tradicemi, tak nebuďte překvapená, až vás na ulici za zvuku živé hudby někdo vezme do kola. Průvodce se pak postará o to, abyste nepřišla o prohlídku těch nejznámějších míst. Vždycky je hezké pochlubit se vlastní fotkou s Eiffelovou věží nebo Koloseem v zádech. Tím ale vaše možnosti nekončí.

Itálie

Itálie není jenom Řím. Je to země s nádhernou přírodou, s rozesetými antickými a renesančními památkami, které by bylo škoda nevidět. Co se třeba vydat do Neapole a ochutnat pizzu přímo ve městě jejího rodiště? Sice to není to nejzdravější jídlo, kalorie ovšem snadno spálíte výšlapem na majestátní Vesuv, sopku, která zničila slavné Pompeje. Nabídka poznávacích zájezdů do Itálie cestovní kanceláře Redok je ale mnohem širší.

Francie

Pro romantiky a opravdové gurmány je Francie jako stvořená. Projížďku na gondole tu sice nenajdete, ale procházka po břehu Rhony či Seiny vás jistě také okouzlí. Zda si vyberete kraj plný vinic a vydáte se ochutnávat to nejlepší víno z Bordeaux nebo dáte přednost Francouzské riviéře a zkusíte vypátrat četníka ze Saint Tropez, to už je jen na vás.