Wellness pobyty v Česku: Do Jeseníků za odpočinkem

Rodinný pobyt

Nejen prací je člověk živ. K životu je důležitý také odpočinek, která pomáhá udržovat tělo v dobré psychické i fyzické kondici. Už máte naplánováno, kde strávíte letní dovolenou?

Vydejte se na rodinný pobyt do lázní

I když letos to vypadá, že dovolená v zahraničí nebude ohrožena, kvůli covidu-19 stále někteří plánují svou dovolenou raději v tuzemsku. Nechtějí zbytečně riskovat, takže už nyní přemýšlejí, kam vyrazí. Rodinný pobyt umožňují také lázně, jež připravují wellness balíčky speciálně určené pro rodiny s dětmi. Dětem nabídnou zábavu a rodičům možnost, aby načerpali síly během masáží a různých léčebných procedur.

Do Jeseníků za čistým ovzduším

Nadýchat se čerstvého vzduchu a získat novou energii díky odpočinkovému pobytu nabízejí také lázně Lipová-lázně, které se nacházejí nedaleko města Jeseník. Jedná se o malé a příjemné rekreační místo, které ocení nejen milovníci zimních sportů, ale také nadšení turisté. V autem dostupné vzdálenosti jsou totiž střediska Ramzová nebo Červenohorské sedlo, která lákají k procházkám po hřebenech Jeseníků. Pěšky se lze dostat až na nejvyšší horu Jeseníků – na Praděd, nebo kousek od ní na Ovčárnu. Výletů je možné si naplánovat více, protože hory jsou rozlehlé a nabízejí řadu zajímavých výhledů. Uniknout pozornosti turisty by neměla ani Karlova Studánka.

Wellness pro zamilované

Někdy není na škodu nechat děti hlídat prarodiči a vyrazit na relaxační pobyt jen ve dvou. Wellness pro dva nabízí řada lázeňských míst. Tyto balíčky služeb ocení i zamilované páry, které si chtějí užít májový víkend ve své společnosti. Součástí wellness bývají privátní whirpool, masáže, láhev vína na pokoj. A nechybějí pochopitelně ani procházky po okolí lázní, které bývají obvykle zasazené v pěkném prostředí. Zvláště na jaře v přírodě krásně, kdy vše kvete. Lázně jsou proto ideálním místem pro odpočinek.

Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.