Jste celý den na nohou? Hýčkejte je v pohodlné obuvi!

zdravotní obuv Santé

Ráno vstanete a kromě malých přestávek a chvilky na oběd se za celý den nezastavíte? Pokud své dny trávíte ve stoje nebo za chůze, můžete cítit na konci dne únavu nohou. Hodně si pomůžete, pokud zvolíte zdravotní obuv. Nejen, že vás přestanou bolet nohy, ale možná se zbavíte i jiných neduhů, které se špatně zvolenou obuví souvisí. 

I když se to nezdá, nesprávná obuv často může za naše trápení. Jde například o bolest páteře, hlavy, kloubů, podrážděnost. Jestliže jste stále v pohybu, je třeba dbát na to, v jakých botách své dny trávíte – my vám doporučujeme zdravotní obuv Santé. Pod touto značkou najdete mimo jiné maximálně pohodlné pantofle na práci v interiéru v mnoha provedeních a designech, ze kterých si určitě vyberete. 

Pohodlí i v tolik obávaných lodičkách

Samozřejmě všichni (a ženy především) chceme chodit v pěkné obuvi. Obuv Santé je zdravotní obuv, která má především jiný cíl: dopřát našim nohám takový komfort, abychom v ní vydrželi chodit celý den a naše nohy netrpěly. I tak ale tato značka kromě pantoflí, které užijete při práci uvnitř, nabízí velice elegantní boty pro muže i ženy na ven. Jedno mají všechny společné – extrémní pohodlí. 

Jsou ženy, které si nedokáží představit den bez lodiček. Co si ale budeme povídat, o pohodlnou a zdravou obuv se rozhodně nejedná! Lodičky na nízkém podpatku od společnosti Santé jsou ale jiné. Mísí se v nich moderní design a zároveň extrémní komfort. V nabídce značky jsou i kvalitní letní baleríny, polobotky do nepříznivého počasí nebo zateplené kozačky na zimu. 

Pár tipů, jak vybrat vhodnou obuv:

  • Vyvarujte se nákupu obuvi se špičatou špičkou a podpatkem vyšším než 4 cm. 
  • Dbejte na lehkou ohebnost boty v místě, kde se noha při chůzi ohýbá. 
  • Volte boty s dlouhým a dostatečně pevným opatkem. 
  • Vybírejte obuv vyrobenou z přírodních materiálů – useň, textil. 
  • Používejte pěnové vkládací vložky. 
  • Dejte přednost obuvi s nízkou hmotností.