Vyzkoušeno: Prodloužení vlasů u MagDALeny na jedničku!

woman-586185_1920

Každá žena si může sen o dlouhé hřívě splnit de facto okamžitě. Metodu prodlužování vlasů nám představily celebrity v čele například se Simonou Krainovou. Záhy poté, co se objevila na veřejnosti s bohatými a dlouhými vlasy, téměř každá žena po takových zatoužila. Jak prodlužování vlasů probíhá, jsme se rozhodli vyzkoušet na vlastní kůži. Vybrali jsme si Salon MagDALena.

Zkušenosti, které oceníte

Salon MagDALena jsme si vybrali proto, že působí na trhu vlásenkářských, kadeřnických a kosmetických služeb již 25 let. Chtěli jsme vyzkoušet, jak umí jít tradiční obchod s dobou. To se ukázalo být v naprostém pořádku. Salon MagDALena sleduje a maximálně se přizpůsobuje trendům v oblasti kadeřnictví i dalších služeb.

Aby mohly klientkám nabídnout špičkové prodlužování vlasů, absolvovaly kadeřnice speciální kurz prodlužování přírodních i umělých vlasů v Londýně. Díky tomu mohou i vám nabídnout dokonale vypadající „hřívu“.

Zvolili jsme metodu č.2

Jedinou vaší starostí je, vybrat si délku vlasů. Vše ostatní je už na kadeřnici, která vám vybere správný odstín. K prodlužování v salonu MagDALena používají přírodní i umělé vlasy. Provádí zde 2 metody prodloužení. První je cílena na zvýšení objemu a prodloužení pomocí přírodních vlasů. Tenké pramínky vlasů jsou pomocí zahřívacího přístroje a vosku aplikovány na vaše vlasy. Metoda je možná zdlouhavější, ale jak jsme se mohly přesvědčit na vlastní oči, nikdo nepozná, že bohatá hříva není vaše.

V salonu MagDALena prodlužují vlasy i pomocí obarvených vlasových pramenů. Tato metoda se podobá melírování. Na výběr je z mnoha různých odstínů, takže vám kadeřnice může vykouzlit i extravagantní účes. Právě to jsme vyzkoušely my a musíme říci, že to dopadlo na jedničku! Tato metoda je časově méně náročnější.

Splňte si sen o dlouhých vlasech. Salon MagDALena vřele doporučujeme. Jeho pobočky najdete v Praze a Luhačovicích. Kontaktní údaje a další informace o salonu najdete na www.salonmagdalena.cz.