Vyrazte na nezapomenutelnou dovolenou

kemp

Možná už vás omrzelo být o dovolené stále na jednom místě a chtěli byste letos změnu. Ale jak to udělat? Je to jednoduché. Vyrazte s obytným vozem nebo karavanem a můžete si užívat své volno tak, jak chcete vy. Nemusíte být nikde přesně ve stanoveném termínu, zastavíte, kde se vám zlíbí, podíváte se na mnohem více míst a navíc vám obytné vozy i karavany nabízí veškerý možný komfort.

Který je lepší?

Možná teď přemýšlíte, jestli je lepší obytný vůz nebo karavan. Pokud pojedete s rodinou, je dobrým základem pro vás karavan (obytný přívěs). Oproti obytnému vozu je prostornější a lepší na cesty s delšími přestávkami. Můžete snadno nechat přívěs v kempu a na výlety po okolí vyrážet automobilem. Karavan se vám může stát zázemím a místem, kam se rádi budete vracet.

Obytný vůz je vhodnější na výlety za poznáním, když chcete navštívit více míst a nikde nebudete zůstávat příliš dlouho. K obytnému vozu je vhodné vzít sebou ještě třeba kolo či skútr, abyste se snadno dostali na různé výlety nebo třeba na nákupy.

Také se nabízí otázka, zda je lepší si svůj domeček na kolech koupit nebo využít pronájem karavanů či obytných vozů. Ze začátku je určitě lepší si život na kolech vyzkoušet. A nejlépe v obou možnostech. Získáte tak osobní zkušenost, která se s ničím nedá zaměnit. Jestliže se tedy rozhodnete pro tuto variantu, musíte také najít vhodnou půjčovnu, jako je např. půjčovna karavanů a obytných vozů Bydliky.cz

Bez limitů

Půjčovna obytných vozů a karavanů se může chlubit pravidelným servisem všech strojů, havarijním pojištěním a precizní přípravou před každou cestou. Při vyzvedávání vždy dostanete čistý a připravený obytný karavan. Hned od prvních okamžiků se tak můžete cítit, jako doma. Stejně tak by mělo být samozřejmé, abyste po návratu vrátili vůz ve stejném stavu.

Půjčovna aut Bydliky.cz nemá žádné limity na ujeté kilometry. Můžete si tak naplánovat dovolenou přesně podle svých představ. Jestliže nemáte k tažení obytného karavanu vhodný automobil, můžete si ho nechat na vhodné místo přistavit a zase odvézt zpět. K tažení karavanu vám postačí ŘP skupiny B, jestliže celková hmotnost nepřekročí 3500 kg.

Dovolená na kolech se již pro mnoho lidí stala doslova vášní. Vyzkoušejte to a uvidíte, že i vy si zamilujete poznávání krás různých krajů s větrem v zádech.