Vpusťte do ložnice vášeň. Organické lubrikanty jsou jedničkou na trhu!

ekologicky lubrikant

Chcete si ozvláštnit své erotické chvilky strávené s mužem? Je mnoho způsobů, jak z „obyčejné“ noci vykouzlit zážitek snů a jistě máte i vy svůj zaručený způsob, jak muže rozpálit. Někdy je ale potřeba myslet i na sebe. Pokud používáte, nebo chcete začít používat lubrikační gely, zbystřete. Ne všechny jsou úplně vhodné.

Lubrikační gely seženete v každé drogerii, ale většina z nich je plná chemie, což není vhodné ani pro vás, ani jejich koupí nepomůžete chránit přírodu. Chemie je kolem nás dost a dost, a proto i v tomto odvětví existují produkty vyrobené na přírodní bázi, které jsou díky extraktům z léčivých rostlin považovány za to nejlepší, co můžete pořídit. Navíc se jedná o produkty veganské a ekologicky přívětivé. A věřte, že jejich výběr je poměrně široký!

Pořiďte ekologický lubrikant na zkoušku, nebo rovnou ve velkém

Pokud nejste důvěřiví k novým a vámi nevyzkoušeným produktům, můžete si zakoupit přírodní lubrikant nejdříve na zkoušku v malém balení. Potom, až zjistíte, který vám nejlépe vyhovuje, pořídíte balení větší.

V nabídce jsou i různé ochucené lubrikanty a lubrikační gely vyvinuté pro speciální účely. Můžete si pořídit například lubrikační gel určený pro ženy po porodu nebo gel s hřejivým efektem. Jakýkoliv veganský lubrikační gel je zárukou kvality a v žádném případě by vám neměl způsobit žádné potíže, což se o běžných gelech mnohdy říci nedá.

Tip redakce: JO – speciální řada vytvořená s ohledem na přírodu

Gely JO NATURALOVE ORGANIC jsou 100% přírodní, vyrobené na vodní bázi. Nikdy nebyly testovány na zvířatech a jejich složení je veganské a bezlepkové. To jsou jedny z hlavních důvodů, proč se staly hitem naší redakce. Můžete si je pořídit s přidaným heřmánkem nebo s příchutí jahody. Už máte vybráno, čím svého partnera překvapíte? A kdo z vás bude chutnat po jahodách?