Učte se jazyky a držte krok se světem

výuka jazyků

Umět cizí jazyk znamená v dnešní době stále víc. Nejde jen o to, objednat si na dovolené večeři. Lidé, kteří se domluví alespoň jedním světovým jazykem, mají širší nabídku pracovních příležitostí a otevírají se jim možnosti práce v zahraničí.

Představa je to krásná, ale ne každá z nás má na jazyky přirozený talent. Občas se setkáváme se syndromem „věčného začátečníka“, co už spoustu let chodí na první hodiny kurzů cizích jazyků a stále si stěží objedná i tu večeři. To může samozřejmě velice demotivovat, a chuť učit se a rozumět cizím řečem se vytrácí. Proto je velice důležité si pečlivě vybrat jazykovou školu. Snad všichni jsme se někdy setkali s typem učitelů jazyka, u kterých bylo zřejmé, že jsou jen o dvě lekce v učebnici před námi a jakmile jsme se zeptali na něco mimo probíranou látku, byli v koncích.

Škola Lingua Sandy nabízí jazykové kurzy angličtiny, kde se opravdu něco naučíte. Místní lektoři jsou vysoce kvalifikovaní a pravidelně prověřovaní předním českým metodikem z Karlovy Univerzity. My si proto můžeme být jistí, že na každé hodině čeká lektor, který je schopen nás opravdu něco naučit a zároveň třeba zodpovědět naše dotazy a nejasnosti.

Výuka angličtiny probíhá na všech úrovních, od začátečníků až po pokročilé. Učitelé vyučují stylem, kdy kombinují více učebních metod najednou. Proto hodiny studentům vyhovují. Takže i pokud by nám šlo učení pomaleji, nemusíme se bát, že se v učivu ztratíme.

Přemýšleli jste spíše o exotičtějším jazyku? A co třeba výuka čínštiny? Její znalost se v souvislosti s počtem čínských turistů jeví jako velice aktuální. Vybrat si ale můžete i z dalších 41 moderních jazyků. Možná máte pocit, že vám jazyky prostě nejdou, ale když zkusíte nějaký úplně jiný a nový, půjde vám jako mávnutím kouzelného proutku. A ten pocit, kdy si poprvé objednáte třeba právě v čínštině, je zkrátka k nezaplacení!