Přenechte starost o zahradu robotovi

Robotická sekačka

Pokud jste fanynkou krásné zahrady, začíná pro vás na jaře hon za jejím perfektním vzhledem. Ač je to koníček, který vás naplňuje, napadne vás v první chvíli, že krása vaší zahrady ukusuje nenahraditelný čas, který chcete věnovat letním radovánkám s rodinou a především s dětmi. Díky dnešním technologiím můžete hodit sekání za hlavu. Zatímco se budete věnovat rodině, robotická sekačka Honda Miimo poseká vaši zahradu zcela bez nutnosti vaší pozornosti, za jakéhokoliv počasí a přesně tam, kde jí to řeknete.

O okrasné květiny se bát nemusíte

Automatická sekačka potřebuje znát svou pracovní plochu. K jejímu vyznačení slouží kabel, který položíte kolem chodníků, okrasných záhonků nebo jezírka. Honda Miimo pak bude pracovat zcela samostatně a pouze v tomto prostoru. Robotické sekačky slouží především pro stálé udržování krásného trávníku. Pokud budete důsledná a necháte sekačku pracovat pravidelně, nemusíte se obávat, že by tráva přerostla. Zároveň samostatně reaguje i na nabíjení, které opakuje zhruba po 90 minutách výkonu. Robotická sekačka Honda Miimo vlastní dokonale přehledný display, který je jednoduše ovladatelný i pro ty, kteří si na technické vychytávky příliš nepotrpí. Automatické sekačky Honda jsou vybaveny GPS signálem, můžete je proto zcela jednoduše ovládat pomocí chytrého telefonu. Obsahují také alarm, který zaručuje jejich vlastní bezpečnost. Při nadzvednutí se sekačka zastaví, zablokuje se přiřazeným pinem a zvukově vás upozorní na nezvyklou manipulaci.

Jedno nastavení

Jistě se teď držíte za hlavu a pochybujete o svých technických možnostech stran správného nastavení automatické sekačky. Ani o tuto záležitost se s Hondou Miimo starat nemusíte. Autorizovaný dealer Honda vám sekačku nastaví tak, aby zaručil efektivní posekání každého koutku zahrady, kterou rozvrhne do několika zón, a sekačka je tak bude obstarávat samostatně.

Díky inteligentnímu systemů robotické sekačky Honda Miimo a také vysoké efektivitě práce se na ni můžete plně spolehnout a časté sekání trávy si vyškrtnou ze seznamu svých povinností. Ušetřete si svůj čas pro rodinu a užívejte si léto plné odpočinku a radosti s vašimi blízkými.