Účes podle Jennifer Lopez

480798_27293796

Vlasy jsou ozdobou každé ženy. Dnes bují takový jeden zásadní trend, a to v té podobě, že ženy chtějí vypadat jako slavné osobnosti a celebrity, obvykle ze zahraničí. Mnoho žen a dívek se zhlédlo v jednom z účesů, které nosí americká zpěvačka a herečka Jennifer Lopez.

Kdysi se objevila v zajímavých vlnách a nyní jim ukážeme jednoduchý návod, jak vytvořit takové vlny či lokny, jak kdo chcete. Pro dosažení hustých loken je třeba jít krůček po krůčku. Při mytí použijete šampón s kondicionérem, který vlasy zbytečně nezatíží. Jestliže se vám vlasy vlní samy od sebe, pak je stačí vyfoukat přes hlavu a kudrny si jednoduše namačkat rukou.

Pro dosažení lepšího efektu použijte sprej s mořskou vodou, který vlny podpoří a krásně natuží, čímž zachová jejich pružnost a dodá vlasům lesk. K tomuhle typu účesu se hodí i zvláštní líčení. Jennifer Lopez prý používá séra proti stárnutí. Nejspíš proto vypadá, tak jak vypadá, otázka ovšem je, jak vypadá, když sundá všechna líčidla. Jestliže k těmto loknám chcete opálený vzhled, tak ho vytvoříte pomocí bronzující sady na líčení. Minerální pudrový make-up naneste štětcem a završte trochou lesku na ústa, protože potom budete mít na pohled plné rty. Nyní jsou na řadě oči.

Oči vystínujte tóny paletky Natura lat night, kde se nachází odstíny hnědé a zlaté. Dodá vašim očím hluboký pohled, ale zároven‘ bude vaše líčení působit přirozeným dojmem. Zbývá jen zahustit řasy a máte to hotové. Jennifer Lopez používá tenhle styl účesu s líčením dost často, pokud jde někam do společnosti. Vy to klidně zkuste i na doma.