Těhotná a šik? Není to sci-fi!

těhotenská móda

I nastávající maminky se chtějí svému okolí líbit a připadat si moderní a sexy. A co zachrání ženu od opačných pocitů více než právě móda? Už dávno jsou pryč doby, kdy těhulky nosily dlouhé neforemné oděvy bez špetky vkusu. Přišla moderní těhotenská móda! Patříte-li mezi maminky, které za velkým bříškem nevidí problém, ale výzvu, pak jsou následující řádky určeny právě vám.

Chudá konfekce

I přes fakt, že žijeme v 21. století, se zdá, jako by obchody s konfekční módou na maminky stále trochu zapomínaly a koutky pro těhotné mají ve své nabídce jen tak mimochodem, aby se neřeklo. Je sice pravda, že situace se v posledních letech začíná lepšit, jestli se ale s výběrem v obchoďácích nespokojíte, potěšte své choutky ve specializovaných eshopech, kde se to moderními kousky jen hemží a pojem moderní těhotenská móda dostává nový rozměr. A najdete tam většinou i vybavení pro své miminko.

Kompletní obměna šatníku?

Asi je všem dobře známo, jakou díru v rozpočtu dokážou udělat takové těhotenské kalhoty a nebo zimní bunda pro objemné bříško. Není však pravidlem v období těhotenství nosit jen kousky předem určené pro těhotné ženy. Nemusíte se vzdát svého starého šatníku. Delší elastická trička plně nahradí ta speciálně šitá s vůlí v pase, šaty přizpůsobivého střihu a sukně vás též zachrání. Stačí i vlastnit jen několik základních kousků těhotenského oblečení, které pak doladíte vlastními doplňky. Kabelky, šátky a bižuterie se přeci objemu těla přizpůsobovat nemusí.

Trendy tady a teď

Ještě donedávna těhotná herečka a módní guru Blake Lively všem dokázala, že i těhotná žena může být krásná a kvést za každé situace. Inspirujte se a místo trička a džín vystavte své tělo na odiv v bodycon šatech. Klasický střih midi délky ze žerzejového úpletu bude slušet každé ženě, která pod srdcem nosí nový život a dodá sofistikovanost a eleganci. Určitě se nebojte barev, kterým jste se dříve vyhýbala. Výhodou těhotenství je, že své bříško můžete ukazovat bez ostychu, i když je větší než faldy, jaké se běžně snažíme maskovat!