Stavbu zimní zahrady svěřte do rukou profesionálů

winter-garden-318325_1280

Ve světě bydlení se do popředí dostávají zimní zahrady, které rozšiřují obyvatelný prostor příbytku. Ačkoliv se jedná o poměrně náročnou a složitou stavbu, majitele rodinných domů to neodrazuje. Zimní zahrady by měly splňovat několik základních podmínek. Následkem špatné realizace je v zimním období rosa na oknech a nepříjemná zima, v letním období zase příliš velké teplo. Pakliže se chcete vyhnout těmto neduhům, měli byste svěřit práci do rukou odborné firmy.

Na tuzemském trhu působí společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o., která se na stavbu zimních zahrad specializuje. V neposlední řadě její produktové portfolio zahrnuje hliníková a plastová okna, plastové dveře a fasády.

Konstrukce je klíčová

Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o. klade důraz především na kvalitu a provedení konstrukce, která ovlivňuje výsledný design a klima. Z tohoto důvodu zvolila konstrukce zimních zahrad v podobě hliníkových systémů od renomované firmy SCHÜCO. Systémy této značky se vyznačují špičkovým zpracováním a nabízí rozmanitá řešení.

Dalším důležitým parametrem je barevné řešení zimní zahrady, přičemž vybrat si můžete z barevné stupnice RAL. Jestliže preferujete přírodní nádech, potěší vás imitace struktury dřeva.

Rozmanitost architektury

Zimní zahrada může mít jakýkoliv půdorys. Příznivci jednoduchosti upřednostní tradiční šikmé střechy. Kdežto milovníci originality budou požadovat mnohoúhelníkovou konstrukci. Nespornou výhodou je, že společnost přistupuje ke svým klientům individuálně a snaží se splnit všechny jejich požadavky. Výsledkem práce jsou potom zajímavé architektonické varianty zimní zahrady.

Pokud chcete zhlédnout odvedenou práci této firmy na vlastní oči, můžete navštívit moderní Showroom DAFE-PLAST v Jihlavě. Nahlédnete na novinky v oblasti realizace zimních zahrad, výroby hliníkových a plastových oken, dveří, stínící techniky a další.