Softshell – funkční materiál budoucnosti

softshellová bunda

Ať už patříte mezi sportovce či nadšené turisty, určitě očekáváte maximální komfort při svých aktivitách, a to zejména zajištění pohodlí, odvodu potu od těla a samozřejmě i nepromokavost či větruvzdornost. Tyto vlastnosti dnes nabízí řada materiálů, je mezi nimi ale jeden, který slaví svůj úspěch napříč sportovci již řadu let. Řeč je funkčním materiálu softshell, jenž do určité míry zajišťuje ochranu proti vodě i větru. Zároveň je však měkký a poddajný a v neposlední řadě paropropustný, takže se skvěle hodí pro outdoorové aktivity či extrémní sporty. Všude tam, kde na vás čekají proměnlivé klimatické podmínky, zejména pak vítr, vlhko a déšť, obstojí softshell na výbornou.

Široký výběr oblečení pro celou rodinu

O tom, že softshell neztrácí své fanoušky ani po letech, svědčí široký výběr bund a dalšího vybavení ze zmiňované látky. Například softshellová bunda je prakticky nepostradatelnou výbavou každého cyklisty, horala či sportovce. Nejen softshellová bunda je zpravidla tvořena dvěma vrstvami, přičemž ta vnitřní má za úkol odvádět tělesnou vlhkost směrem od těla a zároveň poskytovat komfort, druhá vrstva pak působí jako ochrana a izolace. Pokud je pro vás aktuální nová softshellová bunda dámská, pak máte na výběr široké spektrum barev, střihů a provedení s možnostmi využití prakticky po celý rok. Nejčastěji se nosí tyto bundy na podzim, neboť nepromoknou, slibují teplotní stabilitu a nulový průnik větru. Díky impregnaci odpuzují nečistoty a vodu, a navíc skvěle vypadají na každém typu postavy.

Něco pro pány

Také softshellová bunda pánská garantuje vysoký komfort a standard během nošení. Softshell je materiál pevný a na omak měkký, jenž odolá mechanickému poškození i běžným oděrům. Pánové zajisté ocení modely bund s praktickou kapucí či stojáčkem. Bundy lze nosit také běžně do města, vždy se v nich budete cítit bezpečně a komfortně, což je hlavním záměrem výrobce, aby byl zákazník doopravdy dlouhodobě spokojený. A pokud vám softshell padne do oka, nabízí se i další špičkové oblečení, třeba kalhoty pro dokonalé túry i vyjížďky na kole.