Sídlo je vizitkou vaší firmy

Sídlo firmy je nejen zákonnou nezbytností pro každou společnost, ale také její vizitkou. Adresa na prestižní adrese v Praze se bude ve vašich kontaktních údajích vyjímat. Sídlo firmy v Praze zvýší vaši důvěryhodnost a současně si potenciální obchodní partneři a klienti vytvoří dobré mínění o vaší společnosti. Adresa se tak stává dobrým marketingovým nástrojem.

Ale v hlavním městě nemusíte podnikat fyzicky, moderní doba nabízí takzvané virtuální sídlo firmy Praha. Objednáte si obchodní adresu, kterou si zapíšete do obchodního rejstříku, ale ve skutečnosti budete vykonávat svou práci odjinud, například z domova. Poskytovatel virtuálního sídla zajišťuje kancelářské služby a také o příjem vaší korespondence. Na daném sídle je v provozu sekretariát starající se o správu a evidenci vaší pošty. Nemusíte se bát, že by se důležité dopisy ztrácely.

Pokud plánujete setkání s obchodními partnery či klienty, jsou vám k dispozici k tomu určené kancelářské prostory, které se na dané adrese nachází.

Zřiďte si virtuální kancelář

Vývojáři IT, stavební společnosti, daňoví a finanční poradci – to jsou profese, které nevyžadují ke svému výkonu fyzickou kancelář. Pro takové podnikatele je poskytována virtuální kancelář. Poskytovatel virtuální kanceláře nabízí zákazníkovi atraktivní adresu, kterou si podnikatel zapíše do obchodního rejstříku. Adresu si potom může uvést ve svých kontaktních údajích, na vizitce i na webové stránce. Ale ve skutečnosti svou práci bude vykonávat na jiném místě.

Virtuální sídlo společnosti využívají podnikatelé a firmy z několika důvodů. Hlavním důvodem je touha po lákavé adrese v Praze. Dalším důvodem je, že přesunou sídlo firmy pod vytíženější finanční úřad.

Jestliže i vy chcete mít sídlo firmy v Praze, obraťte se na společnost CENTRAL OFFICE s.r.o., která poskytuje virtuální sídla v souladu se zákonem.