Studujte perspektivní obor budoucnosti na střední škole ARCUS

Zvažujete, kam po základní škole? Pokud ještě váháte, jakou střední školu si vybrat, abyste si zajistili perspektivní budoucnost, máme pro vás tip na jednu skvělou pražskou školu. Jde o střední školu ARCUS, odborníka na cestovní ruch a držitele “Zlatého certifikátu kvality”.

 

Cestovní ruch by měl do roku 2020 zaznamenat (podle Světové organizace cestovního ruchu a managmentu) až trojnásobný nárůst, čímž se stane jedním z největších průmyslů na světě. Tato skutečnost samozřejmě přinese i celou řadu velmi atraktivních příležitostí a rovněž i zvýšenou poptávku po kvalifikovaných profesionálech v oboru cestovního ruchu. Střední škola cestovního ruchu ARCUS Praha se tak stává tou nejlepší volbou s ohromnou zářnou budoucností.

Střední škola cestovního ruchu ARCUS Praha

Tato certifikovaná soukromá škola cestovního ruchu nabízí svým studentům čtyřleté denní studium, které je ukončeno maturitní zkouškou. Během svého studia na škole děti získají kvalitní vzdělání v oboru cestovního ruchu. Interní i externí přední odborníci z praxe a z vysokých škol je zasvětí do techniky cestovního ruchu, ekonomiky cestovního ruchu, obchodní korespondence, účetnictví, průvodcovství, základů práva, podnikové ekonomiky, psychologie, zeměpisu cestovního ruchu a podobně. Důraz škola samozřejmě klade také na výuku cizích jazyků a výpočetní techniku. Z cizích jazyků se zde vyučuje angličtina, němčina, španělština, ruština a francouzština.

Na střední škole ARCUS mají studenti vždy něco navíc

Střední škola ARCUS přináší svým studentům oproti jiným pražským školám i celou řadu jiných výhod. Pro studenty kupříkladu pořádá výměnné pobyty v mezinárodní jazykové škole v Anglii, lyžařské výcvikové kurzy, zeměpisné exkurze, velmi zajímavou exkurzi na výlov rybníka a praktická cvičení. Mimopražským pak škola poskytuje ubytování. Všichni studenti zde mají k dispozici sportovní areál a skvěle vybavenou tělocvičnu.

 

Po ukončení studia mohou studenti pokračovat v dalším studiu na vysoké škole nebo začít pracovat ve středních i vyšších funkcích v oblasti cestovního ruchu, ekonomiky, marketingu, managmentu a poskytování služeb v turismu.