Sháníte práci nebo zaměstnance? Obraťte se na personální agenturu

vyhledání zaměstnanců

Ať už jste fyzická osoba shánějící práci s odpovídajícím platovým ohodnocením, nebo majitel firmy hledající schopné a spolehlivé zaměstnance, je tento článek věnován právě vám. Představíme vám v něm totiž pražskou personální agenturu Axial, která může být zaměstnancům i zaměstnavatelům velmi prospěšná. Na českém trhu se pohybuje již od roku 1994 a za tu dobu pomohla tisícům lidí k zisku nové práce. Agentura díky svým pobočkám v Praze a Brně pokrývá celou Českou republiku.

Hledám práci a potřebuji s tím pomoci

Pokud patříte do první kategorie, tedy do kategorie žadatelů o zaměstnání, můžete se obrátit na personální agenturu, která zajistí veškeré potřebné služby. Personální agentury dostávají přímo od firem nabídku pracovních míst, jež se poté snaží obsadit právě lidmi, kteří se na ně obrátili s žádostí o pomoc. V nabídce personální agentury Axial naleznete pracovní pozice z nejrůznějších oborů. Jsou zde nejen nabídky práce na HPP, ale také brigády a dočasné pracovní pozice, kdy je často zaměstnavatelem přímo agentura, která následně na určitou dobu přiděluje pracovníky do jednotlivých firem. Vše je velmi snadné. Stačí se u dané pracovní agentury zaregistrovat, zaslat životopis spolu s motivačním dopisem a poté vyčkat, až se pro vás naskytne vhodná pracovní nabídka. Dále absolvujete pohovor se zaměstnancem agentury, který vám pozici představí. Záleží již jen na vás, zda se o ni budete chtít ucházet a zda bude váš životopis do firmy zaslán.

Jsem zaměstnavatel a hledám zaměstnance

Pokud jste naopak vlastníkem či ředitelem firmy shánějící zaměstnance, můžete se i vy obrátit na personální agenturu. Ať už potřebujete stálé zaměstnance nebo jen několikaměsíční výpomoc na velké zakázce, agentura Axial vám se vším pomůže. Hlavními činnostmi agentury je standardně vyhledávání zaměstnanců, nábor zaměstnanců a dočasné přidělení zaměstnanců dle aktuální potřeby dané firmy. Kromě toho poskytuje také kompletní služby vedoucí k zajištění chodu určitého úseku společností (tzv. outsourcing), služby nejrůznějších odborníků, včetně IT specialistů, dále vedení mzdové agendy, personální audity a řadu dalších služeb. Personální agentury se zejména u větších firem stávají čím dál tím více oblíbené a určitě není čemu se divit. Dokáží totiž všem zúčastněným ušetřit spoustu času i starostí, což je v dnešní hektické době takřka neocenitelný přínos.