Mladistvá pleť bez vrásek díky injekcím krásy

aplikace botulotoxinu

Mimické vrásky by se daly s trochou nadsázky pojmenovat jako vrásky smíchu. Jejich příčinou je totiž mimika obličeje, ať už se jedná o úsměv, úšklebky, nebo mhouření očí, jednoduše výrazy, bez kterých se většina z nás neobejde. Mimické vrásky se mohou objevit v jakémkoliv věku, někdo se s nimi potýká už v dospívání. Pokud vám ale při pohledu do zrcadla do smíchu není, nemusíte se s mimickými vráskami naučit žít. Řešení se ukrývá pod názvem injekce krásy.

Rozlučte se s vráskami

Aplikace botulotoxinu je jedním z nejúčinnějších řešení při boji proti vráskám. Botox je ve světě krásy často skloňovaným pojmem a není divu, tato účinná látka pomáhá mužům i ženám po celém světě získat zpět mladistvý vzhled. Botulotoxin, který se užívá v estetické medicíně, je zředěná netoxická látka.

Jak botulotoxin funguje?

Účinek aplikace botoxu spočívá v uvolnění svalu, který má na svědomí vznik vrásek. Aplikací malé dávky botulotoxinu dochází k dočasnému přerušení nervosvalového vzruchu, což vyústí k žádoucímu svalovému uvolnění. Díky tomuto svalovému uvolnění následně dochází k vyhlazení vrásek a zamezení dalšího prohlubování vrásek.

Přednosti vyhlazení vrásek pomocí botulotoxinu

Aplikace botoxu si poradí s nepopulárními vráskami kolem úst, očí i s mimickými vráskami na čele. Mezi velmi žádanou oblast k odstranění vrásek patří oblast mezi obočím, která vzniká v důsledku častého mračení. Díky injekcím krásy dochází k okamžitému omlazení pokožky a odstranění vrásek i výraznému snížení intenzity vrásek bez nutnosti chirurgického řešení a anestezie. Opakováním se účinek aplikace botoxu prodlužuje. Díky zkušeným dermatologům se můžete těšit na velmi přirozený výsledek, po kterém nedochází ke ztrátě citlivosti v dané oblasti. Mírně limitovaná je pouze možnost mimických pohybů, díky čemuž se můžete odnaučit například nevědomému mračení.

Okamžitý výsledek bez nutnosti rekonvalescence

Zatímco vznik mimických vrásek je dlouhodobější proces, k jejich odstranění stačí pouhých několik minut. Aplikace botulotoxinu je velmi rychlé ambulantní ošetření bez nutnosti lokální anestezie a následné rekonvalescence. Efekt je viditelný okamžitě, délka účinku je individuální, nejčastěji se však pohybuje mezi 3 až 5 měsíci.

Jaký je rozdíl mezi botoxem a dermální výplní?

Obě metody jsou spojeny s odstraněním vrásek. Každá z metod je však vhodná pro jiný typ vrásek. Pokud vás trápí mimické vrásky, je pro vás ideálním řešením právě výše zmíněná aplikace botoxu. Dermální výplně jsou vhodné pro hluboké vrásky a rýhy v pokožce, které jsou způsobené úbytkem tkáně v daném místě.

Krásná, mladistvá tvář je nejlepším předpokladem pro vyšší sebevědomí. Zbavte se mimických vrásek snadno a efektivně během několika minut díky zkušeným dermatologům z kliniky Mediestetik, kteří vám zaručí přirozený výsledek.