S fotoknihou kolem světa

fotokniha

V době letních dovolených se každý chystá do jiných koutů světa. U někoho jsou to místa, která navštěvuje pravidelně, především proto, že propadl jejich kouzlu. Někdo má zase rád cestu plnou dobrodružství a vydá se na něj jen s batohem, stanem a digitálním fotoaparátem v ruce. Každý si určitě dobře pamatuje na dobu, kdy byl po době dovolených pozván na návštěvu, kde si fotografie prohlížel buďto z nevzhledného a neseřazeného stohu, nebo z fotoalba. Pomineme-li úsměvný fakt, že většina fotografií byla naaranžovaná, chronologicky neseřazená, část z nich rozmazaná a zbytek byly nepublikovatelné momentky, jedno je jisté zcela určitě – ani v jednom případě nevyprávěly příběh.

Technické možnosti od té doby pokročily, takže letos na to můžete jít jinak. Staňte se autorem největšího letního bestselleru a vydejte svou první fotoknihu. Sdílejte své dobrodružství se svými nejbližšími a uchovejte si své vzpomínky na celý život.

Unikátní památka, kterou budete mít navždy

Když přijedete z dovolené, většinou své fotky necháte nepříliš bezpečně uschované přímo ve foťáku nebo mobilu a kamarádkám na kafi jen útržkovitě představíte kousek dovezeného ráje. Pokud si je nahrajete do počítače, jsou uloženy v mnoha složkách a často je ani nedohledáte, když je potřeba.

Otázkou zůstává, je to bezpečné? Nemůže dojít k úplné ztrátě vzácných památek a vzpomínek? Dnes přicházejí zcela nové, efektivnější možnosti. V prvé řadě stačí zapnout jednoduchý editor na počítači, vybrané fotografie tam nahrát a začít tvořit. Díky fotoknize z vlastních fotek dostanete možnost snímky uspořádat kreativně, ať už se jedná o nádherné celostránkové panorama na západ slunce, nebo 6 zábavných fotografií za sebou, které budou přímo grandiózně mapovat vaši dovolenkovou náladu. Pro dotvoření atmosféry můžete zvolit jednu z mnoha šablon, které editor nabízí. Jednoduše vložte popisky k fotkám, které zaznamenají datum, destinaci nebo třeba jenom úsměvné heslo. Fotoknížky nabízejí i další, velmi důležitá kriteria pro usnadnění práce. Jakmile budete své dílo skládat dohromady, jistě vás napadne, máte-li dostatek zkušeností k tomu, abyste fotografie nahráli v dostatečném rozlišení. Žádné strachy, ukazatel vás na nekvalitní fotografii ihned upozorní a vy si už dál nemusíte lámat hlavu nad výsledkem.

Pohodlně, rychle a profesionálně

Fotoknihu si můžete připravit v klidu a pohodlí domova. Najděte si pro ni chvíli času a vytvořte krásnou vzpomínku na vaši letní dovolenou. Samotná výroba fotoknih, tedy jejich tisk, zabere profesionálům z fotoknizky.cz maximálně 7 pracovních dnů. Stačí jenom zašátrat v kalendáři a týden po dovolené naplánovat sezení s rodinou nebo přáteli, kde svůj letní příběh představíte. Díky kvalitnímu zpracování poslouží fotokniha také jako krásný dárek pro vaše blízké. Nenechávejte proto nadále své fotografie zahálet v digitálním fotoaparátu, kde upadnou v zapomnění, a pojďte se pustit do tvoření. Hotová fotoknížka vás potěší, odrazí kus vaší práce a zůstane vám či vašim blízkým již napořád.