Zábava, relax i zhmotněná fantazie – s českými korálky!

korálky

Fascinuje vás duhové kouzlo korálků? Chcete být originální a ještě si pohrát s vlastní fantazií? Korálkujte s těmi nejkrásnějšími českými korálky a zdokonalte si manuální zručnost i cit pro detail!

Díky výrobě bižuterie, která je v českých dějinách velmi silně zakořeněná, je Česká republika opravdovou korálkovou velmocí. Zábavná korálková aktivita si získala celou řadu nadšených příznivců, kteří se s elánem pustili do výroby originálních šperků a všelijakých ozdob. Korálky působí skromně a obyčejně, pokud z nich ale vytvoříte originální mozaiku podle vlastní fantazie, získáte dárek plný lásky a citu pro detail.

Jak vlastně korálkovat?

Nemusíte se bát, že nejste dostatečně manuálně zruční – řadu návodů na to, jak pracovat s korálky, najdete na internetu. Veškerá věda spočívá v tom, jak korálky vzájemně prošívat, aby z nich vznikl souměrný a barevně správně poskládaný šperk nebo jiná ozdoba. Korálkování vás tedy zajisté vycvičí ve schopnosti se soustředit. A že trpělivost přináší růže? Může tomu tak být i v případě korálků. Růže, slunečnice, hvězdy nebo třeba i delfíni. Vaší fantazii se meze nekladou a letní atmosféra jí má obzvlášť čím přispět.

Obstarejte si v obchůdcích s korálky vše potřebné, a pak už jen zkoušejte vyrobit do detailu vypracovaný šperk, který vám bude každý závidět. Především proto, že jste si jej vyrobili docela sami. Vypomozte si knihami o korálkování nebo právě návody z internetu a uvidíte, že to, co se zdálo jako nemožné, bude brzy skutečností. S prstýnky, náramky, náušnicemi, přívěsky nebo náhrdelníky z korálků bude každý váš den ihned veselejší a navíc takovou originální ozdobou prozradíte svému okolí i něco o sobě. Třeba to, že jste svá, originální a nápaditá, že máte vkus a smysl pro detail. Že jste šikovná a nebojíte se výzev. S korálky si zkrátka budete užívat nejen léta zase jako malá princezna.

Nemusíte se omezovat na klasické korálky. Na výběr totiž máte korálky z celé palety barev a druhů. Některé vás zaujmou svým luxusním vzhledem, jiné svým specifickým tvarem či barvou. Nabídku opravdu krásných korálků si můžete prohlédnout například v e-shopu s typickým názvem České korálky. A tak neváhejte a doplňte své letní outfity o nový, barevně sladěný šperk!