Rychlost jízdy u žen a u mužů

Až čtyřiceti procentům pánů se zdá nejvyšší rychlost na cestách hodně nízká. A také s nimi souhlasí asi 25 procent žen. Ostatní ženy považují rychlostní limity na silnici naprosto v pořádku. Také jsou zajímavé fakta a statistiky o nehodovosti. Více vám k tomuto tématu poví následující článek.

Jak je to tedy s výše zmíněnou nehodovostí? Když řídí ženy, mají více menších incidentů. Konkrétně se jedná například o odřené nárazníky. Na vážnějších dopravních nehodách se podílejí spíše 4 krát více muži než ženy. A asi na 11 procentech dopravních nehod, při kterých někdo přijde o život, se podílejí řidičky. V poměru řidičů mužů je to tedy prokazatelně málo. Pokud dojde k nehodě, můžete po té navštívit výkup autovraků, kde vám za váš vůz dají odpovídající peníze.

Co rádi dělají při jízdě ženy a co muži? Každý třetí z dam si velmi ráda ve voze nahlas zpívá. Totéž muži dělají, ale asi o polovinu méně. Za to obecně hudbu poslouchá asi čtyřicet procent mužů i žen. Asi kolem dvaceti procent mužů a žen poslouchá ve svém voze, Fordu Mondeo, Škodě, či Volkswagen Golf, dopravní informace. Přibližně 10 procent mužů a žen se čas od času ve svém voze věnují sexu.

Jestliže cestujete společně se svým partnerem, tak počítejte s tím, že kolem dvacátého kilometru mohou nastat menší problémy. Jedná se o to, že právě v tomto úseku často dochází k partnerským rozepřím. Ženy si totiž často chtějí s partnery právě při jízdě povykládat o všem, co nestihly v posledních dnech vyřešit.