Proč zvolit do veřejných toalet papírový ručníky než vysoušeče? Jsou hygieničtější!

ručník

Nabídnout návštěvníkům veřejných toalet příjemný pocit a zároveň zajistit vysokou hygienu je velký úkol pro každého majitele. Investujte do hygienických pomůcek chytře.

Chtějte krásně voňavou a hygienicky čistou toaletu

Jako majitel firmy jistě chcete, aby vaši zákazníci měli při návštěvě vaší toalety jen ty nejpříjemnější pocity. K tomu je zapotřebí pravidelné hygieny, použití voňavých čisticích prostředků a v neposlední řadě použití vhodných hygienických pomůcek.

Mnoho majitelů firem se rozhoduje při rekonstrukci veřejných toalet mezi použitím elektrických vysoušečů nebo papírových ručníků. V nedávné době proběhla velmi zajímavá studie, vedená odborníky z Leeds Institute of Medical, výzkumem University of Leeds, Spojené království & Co. Ústav mikrobiologie v Leedsu a Fakultní nemocnice NHS Trust. Tým nechal dobrovolníky usušit ruce papírovými ručníky a elektrickým vysoušečem. Z výzkumu vyplynulo, že sušení rukou pomocí tryskových vysoušečů vzduchu produkuje více aerosolů než při sušení papírovými ručníky, a to 10x více. Dokonce byli kontaminováni i ostatní uživatelé toalet.

Výběr papírových ručníků

Pro sušení rukou doporučujeme použít ručníky papírové skládané Papernet, vyrobené z Inovativního papíru DissolveTech. Ten má při utírání rukou vysokou pevnost, savost a odolnost za mokra. Technologické řešení zajišťuje, že v případě vhození ručníku do toalety se ručník při kontaktu s odpadní vodou rychle rozpouští a neucpává tak odpadní potrubí jako běžný papírový ručník.

Výběr toaletního papíru

U veřejných toalet je velmi důležitý správný výběr toaletního papíru. Zde se ho použije velké množství a při použití nesprávného typu může dojít k nechtěnému ucpání potrubí. Odborníci doporučují používat toaletní papír, který svými vlastnostmi zamezuje ucpání potrubí. Takový je rozložitelný toaletní papír. Inovativní technologie čistí potrubí od usazenin. Navíc zamezuje šíření bakterií a virů, čímž zamezuje tvorbě nepříjemných pachů.