Překvapte kamarádku, partnera či děti dárky z kůže

kožené batohy

Kožené zboží má velkou oblibu nejen u našinců, ale i v zahraničí. Důvodů, proč tomu tak je, je hned několik. Především ale vyniká svojí krásou, originalitou a velkou trvanlivostí. Kůže je vhodným materiálem, ať už chcete obdarovat svou maminku, muže, děti i kamarádku. Vyberete z ní pro každého něco.

Nové batohy pro děti

Určitě jste zaznamenali trend posledních let, že se na zádech náctiletých i starších začaly opět hojně objevovat kožené batohy. Zvolit můžete jak batoh s klasickým uzavíráním, tak krásný a zajímavý kožený batoh na zip. Zipové uzavírání je velmi trendy, najít jej můžete na batozích, které mají rolovací vzhled, jsou tvarově pevné, ale i na objemných vacích. Láká vás vak pro slečnu, které je do třiceti let? Co třeba vak kožený Páji? Má krásnou barvu, zajímavé detaily, je prostorný a hodí se téměř k jakékoli barvě oblečení. 

Každý muž potřebuje kožený opasek

Ač je to možná k nevíře, mnoho mužů nemá kožený opasek. Přitom právě on lze nosit jak k formálnímu oblečení, tak k riflím a celkově k ležérnímu oblečení. Jestliže pánovi vyberete opasek jednoduchý, s elegantní strohou, ale hezkou sponou, koupíte mu opasek, který využijete za jakékoli události. Jednoduchý kožený opasek lze použít k obleku, k jeansům, k lněným letním kalhotám… Jen se rozhodnout, v jaké barvě jej upřednostníte a zda má být spona lesklá, matná, bílá či zbarvená. 

Peněženka jako báječný dárek

Také už se vám stalo, že se vám ve výloze líbila peněženka, dokonce jste se na ni dívali v obchodě, ale kvůli ceně jste ji nechali být a peníze nechali ve své staré peněžence, se kterou už nejste ale dlouho spokojené? Toto zažívá mnoho z nás, než se rozhodnou do nové peněženky investovat. I tady je vhodné zvolit kůži. Kožená peněženka odolá mnoho let zubu času z pohledu vzhledu i funkčnosti. Kvalitní kožené peněženky ručně vyrábí kupříkladu česká firma KubátKůže.cz Jan Kubát. Najdete u nich i kožené kabelky, opasky, vyčiní vám kůži budete-li chtít. Jednoduše všechno možné z kůže pod jednou střechou, a to už víc než 30 let.

Rozhodnete-li se pro dárek z kůže, budete spokojeni vy i obdarovaný. Je to krásný kousek a každý je originál, který má svého ducha.