Barevné mikiny s potiskem jsou stylovým kouskem oblečení, v němž se budete dobře cítit

mikiny s potiskem

Aktivní žena potřebuje ke svému životu volnost, pohyb a dostatek podnětů, které ji učiní šťastnou. Tomu pochopitelně přizpůsobí i svoje oblečení, jež by mělo respektovat její životní styl. Určitě však v jejím šatníku nebude chybět mikina, jež patří k oblíbeným oděvním doplňkům. 

Stylové mikiny pro každou příležitost

Původní účel mikiny jako pohodlného domácího oděvu vzal brzy za své, když se zjistilo, jak pohodlným oděvem je pro chvíle aktivního odpočinku při sportování, turistice nebo jen tak procházce po městě. Mikiny mívají různý střih, ale obvykle jim nechybí kapuce, někdy nahrazená límcem. Mohou být na zip i přes hlavu, a to v různém barevném provedení.

V davu určitě nezapadnete

Zajímavě a originálně vypadají 3D mikiny. V nich žádná žena ani dívka v davu nezapadne. Ba právě naopak, bude z něho vyčnívat a zraky kolemjdoucích se na ni upřou, protože mikiny s potiskem prostě zájem vyvolávají. Jejich vzhled je stylový se sytými barvami, které ani po několikerém praní nevyblednou. Po dlouhou dobu vypadají jako nové.

Mikiny s potiskem nabízejí neotřelý design s velkým výběrem motivů. Jejich výhodou je třeba i to, že nemají všité etikety, tudíž nikde na těle nic neškrábe. Pokud je mikina vybavená kapucí, pak je do ní všitá síťka. Ta způsobí to, když budete mít kapuci na hlavě, že vám neponičí váš pracně vytvořený účes a vy můžete být v kteroukoliv dobu za hvězdu. Na výrobu dámské mikiny byla použitá látka italské výroby, jež je zárukou kvality. Na designu pracovali čeští návrháři a ušily je ruce českých švadlen.

Při výběru 3D mikiny vsaďte na originalitu a stylovost jednotlivých modelů. Ve své skříni jich můžete mít několik, pro každou příležitost jiný. Mikinu užijete na sport, volný čas i na rande.