Pálava je krajem vinařů

ubytování Pálava

Víno, vinice zalité sluncem, ochutnávání různých vín ve sklípcích, ale také poznávání úchvatné přírody. Pálava se vám vryje hluboko do srdce, protože se stačí vydat po naučných stezkách či po památkách a krajina vás nenechá odejít bez zářezů ve vašich duších. 

Pálava nabízí ubytování po celý rok

Ať už se chystáte na degustaci moravských vín, na kulturní akci či firemní teambuilding, záleží na výběru ubytování Pálava, kde se budete cítit příjemně a nic vám nebude scházet. K výběru vždy přispívá přesná lokalita, vybavení a cenová dostupnost podle vašich možností. Užijete si klidné prostředí, někde povolují i pobyty s vaším domácím mazlíčkem. 

Poznávání Pálavy

Pálava nabízí mnoho možností využití volného času. Všemi věkovými kategoriemi jsou oblíbené procházky, protože vás v tomto kraji nečekají žádné těžké výstupy. Turisté rádi chodí na Stolovou horu, kde tvoří vrchol rovinatá planina, odkud uvidíte do okolí. Lom Janičův vrch je přírodní památkou, kde žije spoustu skalních a vodních živočichů, navíc zde najdete průzračně čistou vodu. Naučná stezka bosou nohou ve Valticích umožňuje si vyzkoušet chodit po různých typech terénu. Jakmile vás chození naboso přestane bavit, odpočiňte si na lehátkách a děti si mezitím mohou hrát na přírodní skluzavce. Dominantu Pálavy tvoří zřícenina Dívčí hrady, též známá jako Děvičky. Dříve tady stál gotický hrad s ochrannou funkcí obchodní cesty. K místu se váže pověst o třech zkamenělých dívkách, které mají podobu skalních útesů.

Nechcete se nijak omezovat? Apartmány Pálava vám dávají volnost si svůj čas rozplánovat podle svého uvážení. Nemusíte se ohlížet na dobu, kdy se podává snídaně či oběd. V interiéru najdete veškeré potřebné vybavení, v kuchyni kdykoliv využijete lednici, sporák či rychlovarnou konvici. Mnohdy si můžete posedět i ve vinném sklípku penzionu nebo hotelu.