Ohňostroj na míru jako ideální řešení pro slavnostní události

Kompaktní ohňostroje

Kompaktní ohňostroje už nejsou součástí pouze oslav nového roku, kdy se zároveň loučíme s tím starým. I když původně byly petardy vyrobeny proto, aby se zahnali zlí duchové, kteří nenáviděli hluk, dnes se z toho stal doslova fenomén zpestřující nejednu slavnostní událost. Ano, ohňostroje a jiné druhy zábavní pyrotechniky posouvají oslavy narozenin, svatebních výročí nebo svateb na zcela jinou, vyšší úroveň.

Pokud se k nějaké slavnostní události opravdu schyluje, je třeba vybrat ohňostroj, který bude naprosto vyhovovat po všech stránkách. Tím nejlepším řešením bývá ohňostroj na míru, jenž je vytvořen přesně na základě požadavků.

Tichý, nebo hlučný ohňostroj?

Schyluje se k opravdu velkolepé oslavě, na které bude hodně lidí? Velký ohňostroj je tím pravým. Na hlučnosti v tomto případě nezáleží, protože takto velké oslavy se většinou konají mimo veřejná prostranství. Pokud však máte oslavu menší nebo ji pořádáte uprostřed města či obce, pravděpodobně máte zájem o tišší ohňostroj, který během pár minut nepřivolá policisty na váš večírek.

Ovšem i tichý ohňostroj může být stejně krásný jako velký. Světelné efekty jsou stejně dech beroucí, pouze jejich zvukový doprovod se krapet usměrní.

Nikdy nekupujte zajíce v pytli

Velký pozor si dejte na takzvané zajíce v pytli čili na ohňostroje, které jsou sice na krabici velmi působivé a líbivé, ale v praxi nejsou nic oslnivého. V ideálním případě si pročítejte reference předtím, než dané zboží zakoupíte, případně je kupujte ve specializovaných obchodech, kde vám s výběrem jako takovým rádi pomohou. 

Čas věnujte také pročítání detailního popisu kupovaného ohňostroje, který vám opravdu mnoho napoví. A když už si domů přinesete ten pravý, pak už si jen užívejte podívanou, která sice netrvá hodiny, ale skvělý pocit v člověku zachovává ještě dlouho.