Nevíte si rady se slavnostním účesem? Víme, na koho se obrátit!

kadeřnický salón

Čeká vás maturita, večírek, slavnostní večeře nebo ples? Hned po šatech je potřeba řešit účes. Dnešní doba je nakloněna jinakosti a na své hlavě si můžete nechat udělat téměř cokoliv. Jedno je však důležité dodržet: plesové účesy musí být elegantní a váš celkový outfit nesmí znehodnotit! Pomohou vám s tím odborníci v kadeřnickém salónu.

Ukaž mi, jaký nosíš účes, a já ti povím, jaká jsi!

Každá jsme jiná, ale jedno máme všechny společné. Řešíme své vlasy! Někdy až moc a často jsme z nich zbytečně nešťastné. Známe to všechny! Ta, co má kudrliny, touží po rovných vlasech a ta, co je má rovné, by pro vlny zabíjela.

Vlasy hrají v našich životech velkou roli. I naše komplikované životní situace řešíme změnou účesu. „Potřebovala jsem změnu“ je často věta, za kterou se skrývá nový sestřih.

A co o nás účes vlastně prozrazuje? Krátké vlasy značí ženy sebevědomé, precizní a cílevědomé. O krátké vlasy je třeba se starat a dámy, které je nosí, musí pravidelně chodit ke kadeřníkovi. Naopak ženy, které nejčastěji potkáte s dlouhými rozpuštěnými vlasy, bývají éterické osoby, které mají rády volnost a odmítají hranice. Ofiny značí kreativitu a odvážnost a různě barevné vlasy nosí ženy extravagantní a umělecky založené s potřebou odlišovat se.

Slavnostní účesy, kterými okouzlíte

Dnes můžete nosit cokoliv a nikdo se už nepozastavuje nad tím, co máte na hlavě. Jsou však případy, kdy by se účesy řešit měly a je velkým faux pas, když tomu tak není. A takovou příležitostí jsou právě společenské události. Pokud vás taková událost čeká, je čas navštívit kadeřníka nebo ještě lépe specializovaný salón, který se plesovými účesy zabývá. Tam nejen splní vaše přání ohledně účesu, ale také vám poradí, jaký střih by vám slušel, a vědí, co se na takovou konkrétní událost hodí. Také vám doporučí zajímavé doplňky, o kterých jste možná nevěděli. Dnes společenské účesy totiž nejsou jen o „česání“. Existuje spoustu dekorací do vlasů, které vaše vlasy oživí a každý na vás díky nim bude moci oči nechat!

Jaké slavnostní účesy dnes frčí?

Pokud máte dlouhé vlasy, rozhodně jsou stále v kurzu drdoly, které odhalí váš krk a s dlouhou róbou působí maximálně elegantně. Můžete si ale i vaše vlasy nechat rozpuštěné, nechat si je natočit do temperamentních loken, použít elegantní čelenku a odvážný plesový look s lehce hippie šmrncem je na světě. S kratšími vlasy je v tomto případě jednodušší pořízení. Stačí si je nechat natočit nebo naopak vyžehlit a použít zajímavý vlasový doplněk. V kurzu jsou i různě barevné účesy, kterých není třeba se bát. Můžete použít smývatelné barvy a po večírku se zase vrátit ke své původní.

Nic nedokáže podtrhnout nebo naopak znehodnotit váš společenský outfit tak jako špatně zvolený účes. Proto tuto fázi rozhodně nepodceňujte!