Nejlepší tělové rituály pro ženy

wellness

Každodenní stres a povinnosti se podepisují nejen na psychické stránce, ale i na té fyzické. Proto by si měl každý alespoň jednou za čas najít chvilku na odpočinek. 30

Užijte si dokonalý relax

Během tělového rituálu Fiji budou zkušení maséři pečovat o vaši pokožku, vlasy i svaly. Čeká vás peeling celého těla, vyživující zábal, masáž horkými kameny i speciální ošetření vlasů. Celý rituál doplní tělu potřebné vitamíny a hydrataci, zlepší elasticitu pokožky a navíc vás krásně prohřeje.

Rituál zvaný Totoka je vhodný zejména pro ženy, které trápí celulitida. Celá procedura začíná medovou koupelí, pokračuje peelingem, medovou maskou a končí masáží hlavy kokosovým olejem. Po rituálu se budete cítit svěže a nabití energií.

Luxusní rituál Tokoriki obsahuje cukrový peeling, který pokožku zbaví odumřelých buněk, ale i zábal v kokosovém másle, tlakovou masáž, ošetření pokožky exotickým olejem a masáž hlavy a obličeje. Tato procedura zlepšuje spánek a koncentraci, zatočí s únavou i bolestí zad a šíje.

Odpočinek během masáže si nemusí odpírat ani těhotné ženy. Důležité je ale zvolit takovou, která je v těhotenství vhodná. Těhotenské masáže se liší především svou intenzitou a v pozdější fázi těhotenství se provádí vsedě. Masáž pomůže při otocích nohou, křečích a problémech se spánkem. Těhotenství samozřejmě musí být bezproblémové, jinak může být masáž nebezpečná.

Využít ale samozřejmě můžete i klasické masáže v Ostravě. Při nich si báječně odpočinete, uvolníte svalstvo, zbavíte se bolesti a posílíte svou imunitu. Díky masáži se stimuluje krevní a mízní oběh, harmonizuje trávení a zvyšuje se prokrvení celého těla. To má vliv i na pokožku. Určitě ale nešlápnete vedle ani klasickou saunou s vířivkou.