Nadšení do cvičení v posilovně

fitness praha 9

Už se zase přibližuje konec roku a vy moc dobře víte, jak nešťastně dopadlo vaše počáteční nadšení do pravidelného cvičení? Nechte bilancování! Raději se rozhodněte hned. Vyměňte domácí prostředí za místo, kde vám profesionálové pomohou vždy, když budete potřebovat. Posilovna Praha 9 nabízí mnohé sportovní aktivity, stačí si vybrat.

Nespokojte se pouze s obyčejným prostředím

Vůbec nezáleží na věku, kdy se rozhodnete dělat něco se svým tělem a fyzickou kondicí. Ani se neobávejte toho, že ty vaše kilogramy navíc nebudou chtít pustit ani ke dveřím. Najít fitness v Praze nečiní nikomu žádné potíže. Stačí chvilku zapátrat, abyste objevili desítky nabídek. Avšak můžete požadovat moderní posilovnu, kde nechybí špičkové vybavení a zkušení trenéři. Fitness Praha 9 zabírá celkovou rozlohu 900 m2 ve dvou patrech. Dost prostoru na umístění strojů značek Hammer Strength, Life Fitness Pro2 a EliteFTS. Dále na lifternu pro silový trojboj, sály na bojová umění, aerobic, kardiozónu. V případě pěkného počasí se cvičí i v jedinečné venkovní posilovně. Na čerstvém vzduchu tak vyzkoušíte třeba 25 metrů dlouhou železobetonovou dráhu pro atlety, pneumatiky o různých vahách, klády určené k nejtěžším tréninkům.

Lepší výsledky pro jednotlivce i skupiny

Ženy mohou posilovat problémové partie ve speciálních skupinových lekcích. Kruhové tréninky mají tu výhodu, že si dost máknete, ale zároveň vás ostatní mohou hodně motivovat k lepším výkonům. Doma by to hodně žen už dávno vzdalo, ale tady vydržíte celou lekci! Posilovna v Praze umí najít správné postupy, jak pro začátečníky, tak pokročilé jedince, ale poslouží též profesionálním sportovcům. V rámci posilovny si lze požádat o individuálně propracované tréninkové koncepce. Nejprve se provede pohybová a statická diagnostika, aby byl stanoven ideální tréninkový plán.