Konec prázdným šatním skříním

velkoobchodní second hand

Bylo dříve vejce nebo slepice? Ačkoliv tato otázka zaměstnává mozky vědců po celém světě, mnohem závažnější otázkou, který zní „Co si mám vzít dneska na sebe?“, se nikdo nezabývá. Naprostým vrcholem bezradnosti je stát před šatní skříní, která doslova plive na podlahu haldy oblečení, ale přitom nemít nic, co byste si mohli vzít na sebe. Tato věčná otázka zůstává stále bez závěrečné odpovědi, ačkoliv pro klid ženského srdce, bylo objeveno dočasné řešení, které tento problém trochu minimalizuje po určitou dobu. Řešením jsou velkoobchodní second handy, kde lze pořídit oblečení za velmi nízké ceny, což znamená, že lze pravidelně obměňovat celou skříň oblečení, zkoušet nové možné styly, zkoumat možnosti, které vám vaše postava nabízí.

 Kabát na každý den jeden

Trička nebo kalhoty jsou oblečení, které můžete víceméně nosit během celého roku, proto není nic proti ničemu, když jich máte o trochu víc. Na prostřídání dvě trička zkrátka nestačí. Potom jsou tu ale takové kousky, u kterých se naopak nepředpokládá, že byste jich měli plnou skříň. Jde například o zimní kabáty, bundy nebo třeba plesové šaty – zkrátka oblečení, které nevyužijete každý den, ale spíše tak jednou za delší čas. Sice není neobvyklé mít na zimu jenom jeden kabát nebo jednu bundu, ovšem ani v tomto případě není nutné se omezovat. V second handu pořídíte i takové oblečení za pár korun, takže si budete moci dovolit více modelů a obměňovat je.

 Řiďte se svou náladou

Většina lidí má určitá šatní období, která se mění. Jednu dobu nosí pořád sukně, o měsíc později jsou nejpohodlnějším oblečením kalhoty, aby za dva další měsíce to byly šaty. Podobný barometr funguje i s barvami – někdy se cítíme pohodlně v červené, jindy je to modrá. Jakmile ale máte období červených sukní, v období černých kalhot budete nosit s odporem věci z předchozího období, protože neustále obměňování a doplňování šatníku je finančně náročné.

Ne tak ale v second handu, který se zvládne přizpůsobit jakékoliv vaší chuti a náladě, kterou zrovna máte. Tak se budete stále cítit pohodlně, protože ať už přijde po období černých kalhot údobí modrých šatů nebo zelených triček, na pultech hrabáku Elegant Style budete mít stále to, co potřebujete.