Jak vybrat šaty pro plnoštíhlé? Přečtěte si několik zásadních rad

screenshot 2023-09-24 v 9.43.59

Každá žena si zaslouží cítit se sebevědomě v šatech, jaké si vybere. Pro plnoštíhlé dámy je výběr šatů někdy výzvou, ovšem s praktickými tipy a radami dokážete dosáhnout lichotivého výsledku. V následujících řádcích vám prozradíme, jaká pravidla je nezbytné dodržovat.

Jaké střihy jsou vhodné pro plnoštíhlou postavu?

První možností je empírový střih, který zdůrazňuje oblast pod prsy a volně padá směrem dolů, což je vhodné pro ženy potřebující zakrýt oblast břicha anebo boků. Další střih bývá ve tvaru písmene A, který lichotí takřka každé postavě. Pozvolna se totiž rozšiřuje směrem dolů a maskuje širší boky i stehna.

Stejně tak vás nadchnou šaty pro plnoštíhlé s výstřihem ve tvaru písmene V, protože prodlužuje i zužuje siluetu, takže zeštíhluje. Výstřih je ideální pro ženy s větším poprsím. V šatníku by vám neměly chybět ani šaty s pasem, protože zdůrazňují pas a vytváří iluzi přesýpacích hodin. Vyváží tedy proporce těla.

Vedle střihu je dobré zaměřit se i na barvy a vzory. Opticky zeštíhlují tmavší barvy jako černá, modrá anebo vínová. Vzorů se spíše vyvarujte, ale pokud už je máte rádi, zvolte menší a jemnější vzory.

Come Madame je móda pro všechny

Stačí se podívat na nabídku Come Madame, což je značka zakládající si na kvalitě a stylu, a to bez ohledu na velikost a postavu. Potřebujete plesové šaty pro plnoštíhlé? Come Madame obléká ženy do krásné, přitom však cenově přijatelné módy. Ve své nabídce má starší kolekce světových značek i novinek z aktuálních kolekcí. Šaty nemusí být přemrštěně drahé, ale můžete je sehnat i za férovou cenu.

I plnoštíhlá postava si zaslouží lichotivé oblečení. Stačí vědět, po jakém střihu sáhnout. Budete nadmíru spokojení s portfoliem produktů Come Madame, pod které patří i e-shop La Silueta.