IPL depilace

image

Hladkou pleť bez chloupků můžete získat v pohodlí domova, bez návštěv salonu nebo nutnosti trápit se s žiletkami a voskem. Jak na to? Vsaďte na bezbolestnou epilaci pomocí světelných výbojů, která je zcela bezpečná a ideální pro moderní ženy. Její výsledky jsou dlouhotrvající a viditelné již po několika použitích.

Jaký je princip IPL depilace?

IPL depilátor funguje na principu intenzivního pulzního světla. Záblesk světla o vysoké intenzitě s definovaným rozsahem vlnových délek proniká kůží, tkáň obsahující pigment se zahřívá, cibulka chloupku poškozuje, a chloupky pak začínají samy vypadávat. Dorůstají čím dál pomaleji, takže pokožka zůstává hladká delší dobu. Tato epilace má srovnatelný efekt s laserovou.

Domácí epilátor Rowenta vám splní sen o sametové pokožce

Láká vás tato metoda? Pak vám nic nebrání ji vyzkoušet doma. Pořiďte si depilátor Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision, a po 4 až 7 ošetřeních se můžete těšit na skvělé výsledky. Již po prvních dvou použitích totiž mizí více než polovina chloupků. Vše záleží na barvě chloupků, jejich hustotě a lokalitě růstu.

Jak probíhá profesionální epilace v domácím prostředí?

Prvních 4 až 6 ošetření se provádí v rozmezí 2 týdnů. V udržovací fázi se pak rozmezí mezi ošetřením prodlužuje na 1 měsíc. Nakonec se epilátor použije jen při náhodném výskytu nechtěných chloupků, až do jejich úplného vymizení. IPL depilace je nejlepší v zimě, kdy není pokožka vystavovaná slunci nebo opálená. Vyhněte se depilaci pokožky, která je poraněná, podrážděná, má na sobě pihy nebo tetování. Nejdříve je potřeba přiložit ruku ke čtečce, poté se navolí stupeň intenzity (na výběr je z 5 možností). Přístroj se postupně posouvá po kůži a v každé oblasti se stiskne tlačítko pro záblesk. Není to bolestivé, pouze ucítíte teplo.

Pro koho je epilátor Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision vhodný?

Přístroj nejlépe funguje u lidí s tmavšími chloupky a světlou pokožkou, hodí se pro ženy i muže. Nastavení se přizpůsobuje odstínu pokožky. Nehodí se pro příliš světlé chloupky nebo moc tmavou pokožku. Domácí epilace se také nedoporučuje v oblasti obličeje nebo krku.

Oči jsou během IPL depilace chráněny, protože detektor kontaktu s pokožkou zabrání vzniku světelného impulzu, pokud je přístroj namířen jinam, než přímo na kůži. Lampa má zároveň výkonný UV filtr pro bezpečnost očí.

Do IPL depilátoru Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision se vyplatí zainvestovat. Zahoďte žiletky, vosk, a zapomeňte na neustálé objednávání se do salonu. Epilaci zvládnete elegantně sama doma.