Gel laky a vaše nehty budou dokonalé

fingers-376812_1280

Možná je i vám při pohledu na vaše nehty trochu od pláče, protože mají nedokonalý tvar, třepí se, nejsou pevné a „zdobí“ je malé bílé tečky nebo zažloutlé flíčky. Pokud toužíte po krásných nehtech a nechcete se za své ruce už stydět, existuje snadná pomoc. Stačí se spolehnout na gelové laky. Jak si pomocí nich vytvořit doma dokonale vypadající nehty a kde koupit opravdu výhodně?

Proč gel lak rozhodně ano?

Ne každý má to štěstí, že mají jeho nehty dokonalý tvar a vzhled. Aby tomu tak bylo, je třeba pravidelná péče a výběr vhodné metody úpravy nehtů. Bojíte se, že to nezvládnete? Je to úplně zbytečné, protože právě díky gel lakům si dokáže vykouzlit krásné nehty opravdu každá žena. Gel laky jsou super v tom, že podpoří sílu nehtů a vydrží na nehtech až měsíc. Gel lak je mnohem odolnější než lak klasický a není tolik náchylný k poškrábání.

Gelové nehty ve 3 krocích

Pokud nechcete utrácet za služby manikérek, nemusíte. Gelové nehty si vytvoříte doma snadno a ve stejné a možná i v mnohem lepší kvalitě. Na začátku je třeba menší investice. Budete si muset pořídit speciální UV lampu a gel laky. Vhodný je také pilník, případně bruska pro snadnou úpravu tvaru. Pokud nejsou vaše nehty dostatečně dlouhé, budete potřebovat ještě nalepovací nehtové tipy.

Postup

  1. Nehty přebrousíte a upravíte jejich délku. Nanesete podkladový lak a necháte vytvrdit v lampě po dobu cca 2 minut.
  2. Nanesete barevný lak a opět dáte vytvrdit do UV lampy na stejnou dobu.
  3. Nanesete vrchní gel, necháte vytvrdit a máte hotovo.

Při troše praxe vám tedy vytvoření gelových nehtů nezabere více než 15 minut.

Výhodná nabídka od ENII NAILS

Aby nehty vypadaly dokonale, je třeba dobře zvládnout techniku a nezbytně nutné je používat kvalitní gel laky. Velké oblibě se i u profesionálních manikérek těší špičkové gel laky od značky ENII NAILS. Jsou velmi odolné a momentálně jsou k dostání v mnoha trendy barvách. Jestliže chcete být v létě IN, vsaďte na ty se třpytkami. ENII NAILS nabízí například i Dynamic gel laky v nádherných sytých pastelových barvách a mnoho dalších.