Dámské koženkové bundy z kolekce podzim 2014

Léto ještě neskončilo, ale co nevidět nás můžou překvapit chladnější dny vítající podzim, ve kterých oceníte, když si na sebe vezmete nějaký ten teplejší svršek. A zároveň není na škodu s předstihem obohatit váš šatník již nyní, protože budete mezi prvními, jež vynosí na svět aktuální podzimní trendy. V nadcházejícím ročním období se bez bundičky či kabátku neobejdete. Mnohé z nás dávají přednost kabátku, ostatní zase bundám, ale snad každá žena neodolá kouzlu kožených a koženkových bund, které jsou nesmrtelné.

Když se zeptáte kterékoliv módní ikony, jakého kousku oblečení by se nevzdala, často uslyšíte právě: bundy z pravé či umělé kůže. Lze říci, že tyto bundičky představují totéž jako malé černé a v šatníku každé ženy by právě obojí nemělo chybět. Kožené a koženkové bundy jsou totiž více než trend a pakliže ještě nemáte ani jeden exemplář ve své sbírce, právě nyní je ideální čas pro nákupy té pravé. Tyto dámské bundy totiž snad nikdy z módy nevyjdou, takže se rozhodně nemusíte bát toho, že si ji užijete jen málo. Dá se totiž nosit téměř celoročně, pokud vynecháme zimu a právě na podzimní sezónu bude opět velkým hitem.

S čím koženkové bundy kombinovat?

Výhodou je možnost koženkovou bundu krásně zkombinovat s ostatním oblečením. Hodí se k džínám, kalhotám, šortkám, k sukni a šatům. Když nebudete vědět, co se k bundě hodí, nic nezkazíte úzkými džínami, bílým či světlým tričkem, teniskami a vypasovanou kratší koženkovou bundičkou. Velmi efektně vypadá i romantický styl. Vzít si můžete květinové šaty, baleríny nebo lodičky, a k tomu koženkovou bundu ve stylu křivák, jež má rebelštější vzhled. Váš look může být elegantní, pohodlný, ženský i sportovní, jak jen budete chtít. Kožená bunda totiž není jen pro drsňačky, ale pro kteroukoliv ženu.

I s napodobeninami kůže si vystačíte

Není nutné, abyste hned investovala do drahých kousků, tedy bund z pravé kůže. K dostání jsou bundy koženkové, které jsou rovněž plnohodnotné dámské podzimní bundy se stylem a elegancí. Napodobeniny kůže jsou často od těch pravých zcela k nepoznání. To co však poznáte je to, že nebudete muset sahat hluboko do kapsy.

Jaké barvy zvolit?

V barvách koženkových bund se rozhodně nemusíte omezovat. Klasikou je bezesporu černá a hnědá, ale velice trendové jsou odstíny béžové, od tmavších camel, po světlejší a krémové barvy. Koženkové bundy, které byste ráda nosila na podzim, by měly korespondovat s tímto ročním obdobím. Po barevné stránce tedy volte spíše odstíny tmavší a nesyté barvy. Při výběru vhodné barvy doporučujeme vždy přihlédnout k vašemu barevnému typu a postavě.

Jaký střih vybrat?

Koženkové bundy mohou být do pasu, s manžetami, s kožíškem, přezkami, cvočky či v kombinaci s jinými materiály. Momentálně je nejvíce v kurzu je tzv. křivák a krátký vypasovaný střih bez límečku. Různé podoby může mít koženková bunda. A pro představu vám přinášíme několik módních kousků, jež jsme vybrali z nové podzimní kolekce 2014 z internetového obchodu GetFashion.cz. Která se líbí vám?

Dámská bunda Superbugs - hnědá, 680 Kč
Dámská bunda Superbugs – hnědá, cena: 680 Kč
Dámská koženková bunda Voyelles - černá, 850 Kč
Dámská koženková bunda Voyelles – černá, cena: 850 Kč
Dámská moderní bunda K.ZELL - hnědá, 1620 Kč
Dámská moderní bunda K.ZELL – hnědá, cena: 1620 Kč
Dámská koženková bunda Voyelles 3B076 - bílá, 900 Kč
Dámská koženková bunda Voyelles 3B076 – bílá, cena: 900 Kč

Kompletní nabídku podzimních koženkových bund můžete shlédnout na GetFashion.cz, kde naleznete trendové podzimní bundy, jež vás zahřejí a zároveň nejsou předražené.