Vše pro děti i vychytávky do kuchyně za pár korun

vše pro děti

Také jste už možná mnohokrát dostaly radu, že nejlépe je něco nakoupit v Číně. Možná to plánujete, nebo jste tam již i nakupovaly. Nový systém proclení ale zásilky a zboží z Číny prodražuje. Toto levné zboží však už dávno nemusíte kupovat z Číny. Přímo u nás najdete e-shopy, kde mají zmíněné zboží naskladněno a prodají vám jej pořád za dobrou cenu.

Který český e-shop prodává levně zboží z Asie?

Zkuste e-shop Pepova sleva – https://www.pepovasleva.cz/. Firma naskladňuje a prodává široký sortiment levného zboží z Asie. Jde o produkty pro dům a zahradu, vše pro děti, elektroniku, sport a zábavu, oděvy, autodoplňky i zdraví. Firma se nijak netají faktem, že jde o zboží z Asie, ale rozhodně se nebojte nízké kvality. Mnoho výrobků z Číny je kvalitních. Z osobní zkušenosti mohu říct, že čínské fixy byly kvalitnější než předražená prestižní evropská značka. Dítěti též směle pořiďte kopie různých drahých stavebnic. Kvalita je dobrá až výborná, a zatímco si originál budete moci dovolit zakoupit pouze v nepoužitelně malém balení, kopii tohoto produktu koupíte mnohem levněji a v maxi sadě. Nejde přitom o žádné nelegální napodobeniny tvářící se jako originál. Pouze o hračky postavené na stejném herním systému.

Vše pro děti

Pořídit dítěti drahou a proslulou stavebnici či jinou hračku ještě rozhodně neznamená úspěch u našeho potomka. Často musíme experimentovat, než zjistíme, která je tou pravou. Nakupovat tyto hračky za tisíce, jen abychom si zájem dítěte prověřily, je hodně drahé hobby. Nebojte se zkusit levnější hračky. Hitem jsou třeba dětské „brčkové“ stavebnice, na kterých se dítě učí geometrii, nebo tyčkové maxi stavebnice se stanovou plachtou, z nichž si dítě samo postaví bunkr či stan. Levně koupíte i hrací konzole, dětský minifotoaparát i svítící autodráhu. V kategorii Vše pro děti jasně vidíte, které zboží je skladem. To vám pak z e-shopu dodají do jednoho až pěti dnů. U zboží, na jehož dodání se čeká, vidíte aktuální nedostupnost.

Vybavte si lépe kuchyni

Jestli na něčem nákupem levnějších asijských výrobků umíme ušetřit, jsou to vychytávky do kuchyně. Bývají skvělé i jako dárky. Spirálový kráječ na brambory, silikonová forma na vaření vajec, teflonová podložka na gril ­– to je jen pár tipů na kuchyňské pomůcky, které využijete v kuchyni samy, nebo se hodí jako skvělý dárek nejen k letošním Vánocům.