V Praze na Žižkově se staví nové moderní byty

bydlení NA VACKOVĚ

Rozhodla jste se, že se vydáte hledat štěstí do Prahy a hledáte zde byt? Chcete ho koupit, protože dobře víte, že je to výhodnější varianta? Toužíte po bydlení v blízkosti centra a současně ve spojení s přírodou? Máte ráda moderní styl a vyžadujete prvotřídní kvalitu? Projekt NA VACKOVĚ si vás získá! Ale pozor, nabídka je omezená!

Velkorysá nabídka vs. velký zájem

Projekt bydlení NA VACKOVĚ vzniká v oblíbené lokalitě Praha Žižkov, staví se v blízkosti ulice Olgy Havlové. Městská čtvrť se díky projektu rozroste o celkem 331 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Alespoň částečně pokryje velkou poptávku po kvalitním bydlení. Jestliže máte zájem, musíte jednat poměrně rychle. Projekt zahrnuje postavení 5 budov. Dvě z nich již stojí, mají už čísla popisná a byty v nich jsou beznadějně vyprodané.

  bydlení NA VACKOVĚ

Na stavbě dalších 3 budov se pracuje ve vysokém tempu. Prodej byl pro vysoký zájem již zahájen. Nejlepší byty rychle mizí, nesmíte dlouho váhat. Je jen velmi málo pravděpodobné, že se na Žižkově bude ještě stavět, protože získat zde pozemky není jednoduché! Prohlédněte si nové byty na Praze 3 a vyberte si ten váš! Byt koupíte přímo od developera (stavbu realizuje developerská společnost Metrostav Development a.s.). Jestliže ještě nevíte, jaké finanční možnosti máte, kontaktujte banku a nechte si vypracovat nabídku. Bude se vám hodit tento článek. Obsahuje cenné rady, jak při vyřizování hypotéky postupovat a na co si dát pozor.

  bydlení NA VACKOVĚ

Výhodné prostředí

Projekt NA VACKOVĚ si získal oblibu díky provedení i lokalitě. Nachází se v těsné blízkosti přírody, stačí krátká procházka a dostanete se do prostředí nádherných parků Židovské pece či Balkán. Okolí lemuje cyklostezka, pro děti bude vybudováno několik hřišť. Z místa se dá pohodlně dostat do centra, skvělé je spojení MHD i po silnicích. Levné byty na prodej v Praze si můžete prohlédnout na byty.navackove.cz.